W rywalizacji młodzików wystawiliśmy 4 drużyny i dwóm udało się wyjść ze swojej grupy.
Jako pierwsza do rywalizacji weszła drużyna "Mordarka III", nasza najmłodsza stażem drużyna walczyła jak mogła i udało jej się zdobyć jeden punkt.
Skład:Maciej Dąbek, Mikołaj Mól, Szymon Ryś, Kacper Bąba, Cezary Witek, Mateusz Grygiel, Bartłomiej Woźniak, Maksymilian Rosiek, Kacper Szewczyk, Zbigniew Zelek
GRUPA 2 - 23.12.2018 - niedziela | ||||
SOKÓŁ SŁOPNICE | MKS LIMANOVIA II | 0:2 | ||
MORDARKA III | RUPNIÓW | 1:1 | ||
SOKÓŁ SŁOPNICE | RUPNIÓW | 4:0 | ||
MKS LIMANOVIA II | MORDARKA III | 14:0 | ||
SOKÓŁ SŁOPNICE | MORDARKA III | 8:0 | ||
MKS LIMANOVIA II | RUPNIÓW | 6:0 | ||
TABELA – GRUPA 2 | ||||
MKS LIMANOVIA II | 3 | 9 | 22:0 | |
SOKÓŁ SŁOPNICE | 3 | 6 | 12:2 | |
RUPNIÓW | 3 | 1 | 1:11 | |
MORDARKA III | 3 | 1 | 1:23 |
Nasza kolejna drużyna, która wzięła udział w turnieju spisała się dobrze i niewiele brakło aby wyszła z grupy. Niewiele nam zabrakło aby wyjść z trzeciego miejsca.
W tej drużynie zagrali: Wiktor Wróbel, Filip Mikołajczyk, Karol Bargieł, Kamil Uryga, Wojtek Szewczyk, Kacper Włodarczyk, Patryk Bugański, Sebastian Musiał, Piotr Sasak
GRUPA 3 - 23.12.2018 - niedziela | ||||
MUKS HALNY KAMIENICA I | KROKUS PRZYSZOWA | 11:0 | ||
MORDARKA II | ORKAN NIEDŹWIEDŹ I | 0:1 | ||
MUKS HALNY KAMIENICA I | MORDARKA II | 0:0 | ||
KROKUS PRZYSZOWA | ORKAN NIEDŹWIEDŹ I | 0:2 | ||
MUKS HALNY KAMIENICA I | ORKAN NIEDŹWIEDŹ I | 5:0 | ||
KROKUS PRZYSZOWA | MORDARKA II | 0:0 | ||
TABELA – GRUPA 3 | ||||
MUKS HALNY KAMIENICA I | 3 | 7 | 16:0 | |
ORKAN NIEDŹWIEDŹ I | 3 | 6 | 3:5 | |
MORDARKA II | 3 | 2 | 1:2 | |
KROKUS PRZYSZOWA | 3 | 1 | 1:14 |
Dwie następne drużyny zagrały już po Świętach 27.12 i obydwie wygrały swoje grupy i awansowały do fazy finałowej.
Mordarka "IV" zagrała w składzie: Mikołaj Czachurski, Filip Kuziel, Oliwier Ptaszek, Wiktor Czaja, Piotr Dudek. Jarosław Jasica, Karol Matląg, Dawid Kądziołka
GRUPA 4 - 27.12.2018 - czwartek | ||||
9.00 | URAN ŁUKOWICA I | DOBRZANKA DOBRA | 1:2 | |
9.15 | PŁOMIEŃ LIMANOWA II | MORDARKA IV | 0:5 | |
10.00 | URAN ŁUKOWICA I | PŁOMIEŃ LIMANOWA II | 0:1 | |
10.15 | DOBRZANKA DOBRA | MORDARKA IV | 0:4 | |
11.00 | URAN ŁUKOWICA I | MORDARKA IV | 2:1 | |
11.15 | DOBRZANKA DOBRA | PŁOMIEŃ LIMANOWA II | 1:0 | |
TABELA – GRUPA 4 | ||||
1 | MORDARKA IV | 3 | 6 | 10:2 |
2 | DOBRZANKA DOBRA | 3 | 6 | 3:5 |
3 | PŁOMIEŃ LIMANOWA II | 3 | 3 | 1:6 |
4 | URAN ŁUKOWICA I | 3 | 3 | 3:4 |
Mordarka I wygrała zdecydowanie swoja grupę nie tracąc bramki a zdobywając 26.
Graliśmy w składzie: Mikołaj Gurgul, Łukasz Czachura, Kamil Bargieł, Adrian Dziedzic, Tymek Bojanowski, Kacper Ruchałowski, Mateusz Florek
GRUPA 5 - 27.12.2018 - czwartek | ||||
9.30 | MORDARKA I | OSTRA OLSZÓWKA R.NIŻNA | 1:0 | |
9.45 | PŁOMIEŃ LIMANOWA I | URAN ŁUKOWICA | 0:1 | |
10.30 | ZALESIANKA ZALESIE | MORDARKA I | 0:3 | |
10.45 | OSTRA OLSZÓWKA R.NIŻNA | PŁOMIEŃ LIMANOWA I | 6:0 | |
11.30 | URAN ŁUKOWICA | MORDARKA I | 0:11 | |
11.45 | OSTRA OLSZÓWKA R. NIŻNA | ZALESIANKA ZALESIE | 5:0 | |
12.00 | MORDARKA I | PŁOMIEŃ LIMANOWA I | 11:0 | |
12.15 | ZALESIANKA ZALESIE | URAN ŁUKOWICA | 4:1 | |
12.30 | PŁOMIEŃ LIMANOWA I | ZALESIANKA ZALESIE | 0:2 | |
12.45 | URAN ŁUKOWICA | OSTRA OLSZÓWKA R.NIŻNA | 0:9 | |
TABELA – GRUPA 5 | ||||
1 | MORDARKA I | 4 | 12 | 26:0 |
2 | OSTRA OLSZÓWKA R.NIŻNA | 4 | 9 | 20:1 |
3 | ZALESIANKA ZALESIE | 4 | 6 | 6:9 |
4 | URAN ŁUKOWICA II | 4 | 3 | 2:24 |
5 | PŁOMIEŃ LIMANOWA I | 4 | 0 | 0:20 |
Niestety w fazie finałowej nasze dwie drużyny trafiły na siebie w grupie i tylko jedna wyszla z grupy, poniewaz wychodziły tylko pierwsze miejsca. Jednak nasza młodsza drużyna spisała się bardzo dobrze.
TABELA – GRUPA 3 | ||||
1 | KS TYMBARK | 2 | 6 | 5:1 |
2 | MUKS HALNY KAMIENICA I | 2 | 3 | 2:2 |
3 | ZALESIANKA ZALESIE | 2 | 0 | 2:6 |
GRUPA 4 | ||||
14.45 | MORDARKA IV | MORDARKA I | 1:2 | |
15.15 | PŁOMIEŃ LIMANOWA II | MORDARKA IV | 0:3 | |
15.45 | MORDARKA I | PŁOMIEŃ LIMANOWA II | 3:1 | |
TABELA – GRUPA 4 | ||||
1 | MORDARKA I | 2 | 6 | 5:2 |
2 | MORDARKA IV | 2 | 3 | 5:2 |
3 | PŁOMIEŃ LIMANOWA II | 2 | 0 | 1:6 |
PÓŁFINAŁY | |||
16.00 | 1M Z GRUPY 1 | 1M Z GRUPY 4 |
|
| MKS LIMANOVIA I | MORDARKA I | 2:0 |
16.15 | 1M Z GRUPY 2 | 1M Z GRUPY 3 |
|
| OSTRA OLSZÓWKA RABA N. | KS TYMBARK | 1:1 k. 2:3 |
MECZ O 3 MIEJSCE | |||
16.30 | PRZEGRANY Z 1 PÓŁFINAŁU | PRZEGRANY Z 2 PÓŁFINAŁU |
|
| MORDARKA I | OSTRA OLSZÓWKA R. NIŻNA | 5:0 |
FINAŁ | |||
16.45 | ZWYCIĘZCA 1 PÓŁFINAŁU | ZWYCIĘZCA 2 PÓŁFINAŁU |
|
| MKS LIMANOVIA | KS TYMBARK | 5:0 |
Ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce w najliczniej obsadzonej kategorii a Tymek Bojanowski zostal krolem strzelców całego turnieju. Gratulacje.
Kolejność w Turnieju:
1 MKS LIMANOVIA I
2 KS TYMBARK
3 MORDARKA I
4 OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA
Król strzelców – TYMOTEUSZ BOJANOWSKI /MORDARKA/ - 15 bramek
Najlepszy bramkarz – MACIEJ ZOŃ /MKS LIMANOVIA/
dzisiaj: 59, wczoraj: 76
ogółem: 1 608 518
statystyki szczegółowe