Pracowity miesiąc skrzatów.

• autor: lksmordarka, 2019-01-14 20:32

W ostatnim miesiącu skrzaty naszego klubu wzięły udział w wielu turniejach.

Na początku grudnia wzięliśmy udział w Turnieju "O czapkę Świętego Mikołaja" w Limanowej. Rozegraliśmy wiele meczów i zdobyliśmy bardzo dużo doświadczenia meczowego. W grupie zagraliśmy mecze z LKS Rupniów, AP Bonito i AP Limanovia i jeden mecz udało nam sie wygrac.

Drugi turniej w Grudniu to organizowany przez nasz klub KAJET CUP. Było to prawdziwe święto piłki nożnej. Rywalizowało 16 drużyn m.in Sandecja Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz i wiele innych świetnych drużyn. Rozegraliśmy ponad 100 minut!

Kolejny turniej zagraliśmy w Przyszowej. Dużo gry na małym polu i bardzo dużo bramek. Zmierzyliśmy się z gospodarzem Krokusem Przyszowa i Płomieniem Limanowa.

Między Świętami a Nowym Rokiem zagraliśmy jak zwykle w turnieju o Mistrzostwo Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. W grupie naszymi rywalami były drużyny : AP Limanovia, AP Mam Talent Limanowa, Uran Łukowica i Płomień Limanowa.

Ostatnim turniejem w jakim zagraliśmy był w poprzedni weekend był Turniej Charytatywny "Zagraj z nami dla Marlenki" gdzie organizatorom udało się zebrać ponad 30 tys na chorą dziewczynkę a my mieliśmy możliwość zmierzyć się z innymi drużynami na boisku.

Na ten moment trenuje w naszym klubie 13 skrzatów: 1. Chlipała Tymek 2. Dudczyk Jakub 3. Frączek Oskar 4. Jaworz-Dutka Bartosz 5. Joniec Tomasz 6. Jordan Kacper 7. Seruga Sebastian 8. Smoleń Franciszek 9. Śliwa Kacper 10. Śmierciak Marcel 11. Trojanowski Piotr 12. Załubski Wojciech, 13.Turkiewicz Kacper

Trenerem drużyny skrzatów jest trener Marcin Wojcieszczak. Cały czas można się zapisać do tej grupy (dzieci urodzone w latach 2012 i młodsi). Zapraszamy na treningi!