Przekaż nam 1 % podatku za rok 2018

• autor: lksmordarka, 2019-01-10 20:55

To już kolejny rok i kolejna okazja, by podziękować tym, którzy przekazali na Nasz Klub 1 % swojego podatku za 2017 rok

Dziękujemy, że obdarzyliście Nas zaufaniem i przekazaliście 1 % za 2017 rok na LKS Mordarka, równocześnie zwracany się z prośbą o przekazanie 1 % podatku za rok 2018.

„Człowiek jest wielki, nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest.

Nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”.

Jan Paweł II

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim Darczyńcom, którzy w zeszłorocznych zeznaniach podatkowych przekazali swój 1 % podatku na konto Ludowego Klubu Sportowego „Mordarka”. Chcielibyśmy podziękować, każdemu z osobna, ale ze względu na ochronę danych osobowych jest to niemożliwe. Otrzymane środki finansowe zostały przeznaczone na działalność statutową Klubu, w tym organizacje imprez sportowo – rekreacyjnych, udział w zawodach sportowych, zakup niezbędnego sprzętu sportowego itp.

Jeszcze raz dziękujemy serdecznie i polecamy się pamięci podczas kolejnych rozliczeń podatkowych.

Czasami wdzięczność trudno ująć w słowa… wtedy proste - DZIĘKUJĘ – zawiera wszystko co chcemy wyrazić .