Młodziki na turnieju w Pozowicach.

• autor: lksmordarka, 2018-09-18 01:04

W sobotę 15.09.2018 r. drużynach młodzików młodszych (2007 i młodsi) wzięła udział w turnieju w Pozowicach organizowanym przez klub Hattrick. W turnieju wzięły udział dwie nasze drużyny.

II TURNIEJ O PUCHAR JANA.

15 września na obiekcie PozArena Jan w Pozowicach została rozegrana II edycja Turnieju Piłkarskiego dzieci “O Puchar Jana”- największa impreza piłkarska organizowana na terenie Gminy Skawina.

W wydarzeniu wzięło udział 12 zespołów, które rywalizowały w 3 grupach a następnie w meczach półfinałowych i decydujących o końcowych lokatach.

W gr. 1 drużyna gospodarzy Hat-Trick rywalizowała kolejno z:
Dąb Zabierzów Bocheński – pewne zwycięstwo 6:1
Wisłą Brzeźnica – po objęciu prowadzenia, później do głosu doszli rywale zdobywając 3 gole – wynik 1:3 - praktycznie przekreślał szansę na awans do strefy medalowej.
Na koniec zwycięstwo z ekipą Sęp Droginia 2:0.

W grupie drugiej zacięta rywalizacja w której 3 drużyny uzyskały po 6 pkt. : Borek Kraków, Progress Andrychów 2008 oraz LKS Mordarka i właśnie ta drużyna awansowała do grupy walczącej o miejsca 1-4.

3 grupę zwycięża Górnik Wieliczka przed FC Będzin oraz Pogonią Miechów i drugą drużyną z Mordarki.

Regulamin dawał awans do półfinału jednej z drużyn z najlepszym bilansem z miejsca drugiego.
Temperatura rosła nie tylko na zewnątrz – 3 zainteresowane drużyny mają po 6 punktów i różnicę bramek +5! – Borek Kraków, FC Będzin i Hat-Trick.
Ale to drużyna gospodarzy Hat-Trick ma więcej strzelonych goli i zagra w półfinale z Górnikiem Wieliczka – drugą parę tworzą LKS Mordarka i Wisła Brzeźnica.

Emocjonujący mecz pomiędzy Mordarką i Wisłą nie przynosi rozstrzygnięcia w regulamionowym czasie gry jest 0:0 i dopiero rzty karne dają awans drużynie z Brzeźnicy.

W drugiej parze półfinałowej bramki już oglądaliśmy po strzałach Kaspra Gołdy a następnie Oliwiera Ratyńskiego Hat-Trick prowadzi 2:0 – rywale z Wieliczki nie poddają się zdobywają kontakowego gola ale na więcej nie pozwalają gracze HT i oni awansują do finału!

W poszczególnyc meczach zagrały drużyny:
o miejsce 11

10. Mordarka II
11. Radziszowianka
12. Dąb Zabierzów Bocheński

Skład drużyny Mordarka I:

1.Mikołaj Czachurski, 2.Dawid Kądziołka, 3.Filip Mikołajczyk, 4.Oliwier Ptaszek, 5.Karol Bargieł, 6.Filip Kuziel

Skład drużyny Mordarka II:

1.Wiktor Wróbel, 2.Maciej Dąbek, 3.Jakub Zboś, 4.Wojtek Szewczyk, 5.Patryk Bugański, 6.Kacper Włodarczyk, 7.Oliwier Radzięta.

Dziękujemy Hattrickowi za zaproszenie na turniej! Widzimy się w zimie u nas.