Obozy dochodzeniowe zakończone.

• autor: lksmordarka, 2018-08-31 13:52

W dniach 20-24 sierpnia odbył się w naszym klubie ostatni juz w tym roku obóz dochodzeniowy, tym razem trenowali Orliki i Żaki.

W poniedziałek na obóz stawiło się 27 zawodników z grup Orlików i Żaków. W pierwszym dniu odbyły się trzy treningi, ustaliliśmy regulamin obozu tak aby każdy wiedział co można a czego nie można robić podczas obozu.

We wtorek zaliczyliśmy dwa treningi a zamiast trzeciego mieliśmy spacer po rzece, jak się okazało dla więkoszości chłopców był to pierwszy w życiu kontakt z rzeką.

W środę rano Orliki udały się na plac zabaw do Limanowej a żaki bawiły się w sali zabaw Smykolandia. Po powrocie zjedliśmy obiad i rozegraliśmy mecze w fife 2018.

W czwartek pojechaliśmy na mecze sparingowe z drużyną, która przebywała na obozie w Zalesiu - Zew Sosnowiec. Mecze sparingowe rozegraliśmy na stadionie i Orliku w Kamienicy. Po sparingach zjedliśmy obiad i pojechaliśmy na zasłużony relaks na basenie Limanowskim.

W piątek rano Orliki miały zajęcia w siłowni Fabryka Mocy w Limanowej w dalszej częśći dnia rozgrywaliśmy mecze sparingowe z drużynami Płomienia Limanowa..

Obozy na ten rok zakończone. Każdy kto wziął w nich udział zrobił postęp i kolejny krok do tego aby stać się lepszym piłkarzem.

Już od września wszystkie nasze drużyny zaczynają rozgrywki ligowe. Można się jeszcze zapisać do naszych grup młodzieżowych!