Obóz dochodzeniowy Młodzików za nami.

• autor: lksmordarka, 2018-08-22 16:46

W dniach 13-18.08.2018 r. w naszym klubie odbył się obóz dochodzeniowy zawodników urodzonych w latach 2006-2007.

W obozie brało udział 23 chłopców i 2 dziewczynki.

Obóz rozpoczęliśmy turniejem w Grybowie gdzie mierzyliśmy się z m.in z drużynami Kolejarza Stróże, Glinika Gorlice czy Mineralnymi Krynica. Mogliśmy rywalizować z zawodnikami z innych drużyn w systemie 8+1 co szczególnie graczom z 2007 roku napewno się przyda, ponieważ mecze będą już rozgrywać wlasnie w takim systemie.

We wtorek odbyliśmy trzy treningi. Środa ze względu na święto była wolna.

Czwartek i piątek to treningi na boisku ale też inne atrakcje, W czwartek po obiedzie udaliśmy się na zasłużony relaks na Limanowski basen, gdzie instruktorzy zorganizowali m.in turniej w piłkę wodną. W piątek rano pojechaliśmy na bardzo ciekawe zajęcia z Kickboxingu do siłowni "Fabryka Mocy"

W sobotę mieliśmy możliwość sprawdzić na tle bardzo wymagających rywali jakie poczyniliśmy postępy. Chłopcy z rocznika 2006 rozegrali na naszym stadionie mecz sparingowy z Sandecją Nowy Sącz natomiast młodsza drużyna młodzików - 2007 pojechała grać do Gorlic, gdzie zmierzyliśmy się z mocnymi drużynami : Glinikiem Gorlice i przebywającym na obozie w Gorlicach Rekordem Bielsko-Biała.

Od tego tygodnia wróciliśmy do popołudniowych treningów. Chętnych zawodników z roczników 2006 i 2007 cały czas zapraszamy do naszego klubu!

Obszerna relacja z obozu dostępna na naszym profilu fejsbukowym.