Seniorzy - udane rozpoczęcie Pucharu.

• autor: lksmordarka, 2018-08-10 17:39

W poprzednią niedzielę nasi seniorzy rozegrali I rundę Pucharu Polski. Wygraliśmy 5:1 w Jaworznej dzięki czemu już w niedzielę 12.08 o godz. 17:00 podejmiemy na własnym stadionie Orkana Niedźwiedź.

Mecz z Jaworzanką to nasz pierwszy mecz a dzięki temu, że awansowaliśmy rozegramy z Niedźwiedziem mecz drugiej rundy na własnym stadionie o godz. 17:00 w niedzielę 12.08.2018 r.

W Jaworznej wystąpiliśmy w składzie:

Wojtas - Hudecki, M.Mąka, Lachor (45' Stach), Szubryt - Dawid Sułkowski, Sobczak, Król, Jurek, K.Niezabitowski (55' Machynia) - M.Niezabitowski

Bramki:

M.Niezabitowski x2

K.Niezabitowski x2

Jurek

W naszym składzie wystąpiło dwóch trzech nowych zawodników : Piotr Jurek (grał przez lata w naszych drużynach młodzieżowych, ostatnie kilka sezonów w Wierchach Pasierbiec), Paweł Stach (dawniej AKS Ujanowice, ostatnio nie grał w żadnym klubie) i Grzegorz Machynia (przed kilkoma sezonami występował w juniorach naszego klubu)

Zapraszamy w niedzielę kibiców na mecz pucharowy! Więcej o kadrze na sezon poinformujemy przed pierwszym meczem ligowym.