Turniej o Puchar Prezesa PZPN

• autor: lksmordarka, 2018-01-16 23:21

W dniu 4 stycznia 2018 r. na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3, im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej odbył się Turniej o Puchar Prezesa PZPN na szczeblu Limanowskiego PPN dla roczników 2006 i 2007.

Nasza drużyna Młodzików rozegrała 3 mecze. Pierwsze spotkanie z Limanovią chłopcy zremisowali 0:0, ale mecz mógł się podobać, to nasza drużyna częściej rozgrywała piłkę, stwarzając okazję do oddania strzału, niestety zabrakło skuteczności. W drugim meczu, w którym przeciwnikiem była drużyna Płomienia Limanowa udało się zdobyć 5 bramek, ale i też stracić 3, a decydującym dla wyniku spotkaniem okazał się być trzeci nasz mecz, w którym zmierzyliśmy się z drużyną Halnego Kamienica.. Niestety straciliśmy 2 bramki, samemu żadnej  nie zdobywając i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w turnieju, a zwycięska drużyna Halnego będzie reprezentować nasz Podokręg na kolejnym szczeblu rozgrywek.

Chłopcy z rocznika 2007, czyli nasze Orliki również rozegrali 3 mecze. W pierwszym ulegli drużynie Orkana Niedźwiedź 1:2, w drugim również ulegli drużynie Limanovii 1:3. Ostatni mecz rozegrali z Sokołem Słopnice i niestety musieli pogodzić się z porażką 0:2. W tym roczniku tryumfowała drużyna Sokoła i to ona trafiła do dalszych rozgrywek.