Strona klubowa

Aktualności

Kolejne 4 mecze seniorów.

• autor: lksmordarka, 2017-10-24 23:38

W kolejnych 4 meczach seniorów drużyna zdobyła 7 punktów. Wygraliśmy z Krokusem Przyszowa i Wierchami Pasierbiec, zremisowaliśmy z liderem Turbaczem Mszana Dolna i przegraliśmy wyjazdowe spotkanie ze Stradomką Skrzydlna.

01.10 zagraliśmy na własnym boisku z drużyną Krokusa Przyszowa. Rywal niewygodny, silny jednak po ciężkim meczu pokonaliśmy drużynę z Przyszowej. W pierwszej połowie gra się nie układała naszej drużynie jednak na przerwę zeszliśmy z jednobramkowym prowadzeniem po strzale zza pola karnego Sylwka Wojtasa. Druga połowa zaczyna się dla nas niedobrze - Krokus wyrównuje po kilku minutach i stwarza zagrożenie. Dobrą zmianę dał Adam Dziedzic, który zaliczył po wejściu asystę i gola. W końcówce gola dołożył jeszcze Krzysztof Niezabitowski i wygrywamy mecz 4:1. Cieszy postawa młodych zawodników, którzy zaczynają pokazywać się z coraz lepszej strony.

bramki: 20' Wojtas, 73' M.Niezabitowski, 84' Dziedzic, 90' K.Niezabitowski

sklad: 99.M.Wojtas - 26.Hudecki, 8.Wrona, 18.Lachor, 2.Król - 22.Włodarczyk (46' 11.Smoleń), 21.Dawid Sułkowski (85' 14.Szubryt), 24.Szewczyk (67' Dziedzic), 13.S.Wojtas, 17.K.Niezabitowski - 9.M.Niezabitowski

W następnej kolejce pojechaliśmy na trudny teren do Skrzydlnej. Mecz przegraliśmy 2:3, pomimo kilku dobrych sytuacji nie udało nam się osiągnąć dobrego rezultatu. Wielka szkoda ale trzeba grać dalej i punktować w kolejnych spotkaniach. Bramki dla naszej drużyny zdobyli bracia Niezabitowscy.

bramki: 42' K.Niezabitowsi, 86' M.Niezabitowski

żółte kartki: Babroń, M.Niezabitowski

skład: 99.M.Wojtas (80' 1.Dutka) - 24.Szewczyk, 8.Wrona, 18.Lachor, 2.Król - 13.S.Wojtas, 4.Babroń, 21.Dawid Sułkowski, 17.K.Niezabitowski (60' 16.Biernat) - 10.Dominik Sułkowski, 9.M.Niezabitowski

Kolejna niedziela i kolejny mecz naszej drużyny seniorskiej, do Mordarki przyjeżdża beniaminek z Pasierbca - Wierchy. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu kilka dogodnych sytuacji jednak tylko jedną z nich udało się wykorzystać - do przerwy po bramce M.Niezabitowskiego prowadzimy 1:0. Druga połowa zdecydowanie słabsza rywal wyrównuje i długo męczymy się aby zdobyć zwycieską bramkę dopiero po indywidualnej akcji i wejściu z drugiej linii gola dającego nam 3 punkty zdobywa Bartomiej Hudecki. Kilka sytuacji z jednej i drugiej strony jednak wynik się nie zmienia. W drużynie Wierchów zagrało trzech zawodników, którzy w przeszłości bronili przez wiele sezonów naszych barw: Waldemar Opioła, Piotr Jurek i Grzegorz Pałka.

bramki: 28' M.Niezabitowski, 79' Hudecki

żółta kartka : Wrona

skład: 99.M.Wojtas - 26.Hudecki, 15,M.Mąka, 8.Wrona, 18.Lachor - 2.Król (73' 16.Biernat), 21.Dawid Sułkowski (46' 13.Wojtas), 19.Pietryga (65' 24.Szewczyk), 17.K.Niezabitowski - 10.Dominik Sułkowski, 9.M.Niezabitowski

Ostatni do tej pory mecz rozegraliśmy z liderem, drużyną, która do tej pory wygrała wszystkie mecze w lidze. Problemy kadrowe nie napawały optymizmem przed meczem, jednak jak się okazało ogromnym zaangażowaniem można zdziałać cuda. Pierwsza połowa z naszą przewagą i na przerwę nieoczekiwanie schodzimy z wynikiem 2:0. Turbacz za wszelką cenę chciał zdobyć w Mordarce punkty, jednak nasza drużyna bardo dobrze sobie radziła w tym dniu. Tracimy dwie bramki z rzutu karnego i wolnego i remisujemy mecz z liderem, pozostaje wielki niedosyt. Przed meczem remis wzięlibyśmy w ciemno, jednak z przebiegu spotkania nie można się pogodzić, że nie dowieźliśmy prowadzenia.

bramki: 10' S.Wojtas, 45' Dominik Sułkowski

żółte kartki: Lachor, Dominik Sułkowski, Stanisz

skład: 99.Wojtas - 26.Hudecki, 8.Wrona, 18.Lachor, 2.Król - 24.Szewczyk, 13.S.Wojtas, 10.Dominik Sułkowski, 21.Stanisz (75' 22.Włodarczyk), 17.K.Niezabitowski - 9.M.Niezabitowski

W kolejnej kolejce z powodu wycofania się Ostrej Olszówki z ligi pauzujemy. Zostały nam jeszcze dwa zaległe mecze ligowe. 05.11 o godz. 12:00 zagramy w Kasince Małej z Zenitem a 11.11 o 13:00 z Dobrzanką w Mordarce. Zapraszmy kibiców na mecze i dalsze wspieranie drużyny.