Aktualności

Druga wygrana juniorów w tym tygodniu

• autor: lksmordarka, 2017-10-11 23:59

Kolejny mecz juniorów młodszych w tym tygodniu.

W środę 11 października  2017 r. czekał nas wyjazd na teren drużyny LKS "Wierchy" Pasierbiec. Gospodarze jednak mieli braki składowe. Nasza drużyna atakowała raz za razem co przyniosło pierwszą bramkę. Podanie Mateusza Zagórowskiego wykorzystał Jakub Łazarz. Po pierwszej połowie zeszliśmy z wynikiem 1:0. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla nas. Łukasz Król kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego i podwyższył wynik spotkania. Nie długo potem wyszliśmy z kolejną akcją. Maks Nawalaniec świetnie dośrodkował w pole karne a sytuację wykorzystał Jakub Łazarz strzelając drugą bramkę w tym spotkaniu. Gospodarze jednak nie poddali się bez walki. Pierwszą bramkę dla Wierchów strzelił Wojtek Szewczyk. Ataki drużyny z Pasierbca nie ustawały i drugą bramkę strzelił Mateusz Furtak po podaniu Konrada Kowalika. Nasza drużyna pod koniec meczu cofła się nieco do defensywy i udało jej się wywieść 3 pkt. Niestety boisko musiał opuścić Mateusz Zagórowski z powodu kontuzji.

Skład LKS MORDARKA: Mateusz Wojtas Miłosz Hebda - Piotr Wojtas - Mateusz Kędroń - Fabian Frączek Konrad Pacholarz - Łukasz Król - Michał Ćwik - Maksymilian Nawalaniec Jakub Łazarz (kapitan) - Mateusz Zagórowski Z ławki weszli: Kacper Wnękowicz oraz Dawid Pająk.

Skład LKS "Wierchy" Pasierbiec: Mariusz Wielocha Jakub Piórkowski - Bartosz Dudek - Grzesiek Kaja Konrad Kowalik - Mateusz Furtak - Kuba Kita Wojciech Szewczyk(kapitan)