Strona klubowa

Aktualności

Mecz drugiej kolejki Ligii Młodzików

• autor: lksmordarka, 2017-09-12 09:20

We wtorek 5-go września, przy wyjątkowo niesprzyjających warunkach pogodowych, tzn. podczas siąpiącego deszczu drużyna Młodzików rozegrała swój drugi mecz.

Wystąpiliśmy w roli gospodarza, a naszym gościem była drużyna Orkana Szczyrzyc. W pierwszej połowie popełniliśmy sporo błędów, szczególnie przy przyjęciu piłki i z celnością podań. Jeden z takich błędów wykorzystała drużyna Orkana i objęła prowadzenie. Już po przerwie Mateusz zdobył wyrównującego gola, ale Orkan ponownie wyszedł na prowadzenie po bramce zdobytej przez Rolanda. Na szczęście znów wyrównaliśmy po golu Jarka, a prowadzenie dla nas wywalczył Kuba. Wynik podwyższył Łukasz, który zrehabilitował się za niewykorzystanego karnego zdobywając kolejno 2 bramki. Tak wiec mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa 5:2 i ze zdobycia 3 punktów. Chłopcy zagrali w pełnym składzie pod wodzą trenera Dawida: Bargieł Kamil, Bąba Kacper, Bojanowski Tymoteusz, Cichorz Krystian, Czachura Łukasz, Dudek Łukasz, Dziedzic Adrian, Mateusz Florek, Gurgul Mikołaj, Jasica Jarosław, Matląg Karol, Pulit Aleks, Ruchałowski Kacper, Smoleń Jakub i Zapała Kacper