Pierwszy mecz sezonu młodzików

• autor: lksmordarka, 2017-09-02 22:52

29 sierpnia na stadionie Sokoła w Słopnicach drużyna młodzików rozegrała pierwszy mecz ligowy.

Mecz ten zapowiadał się bardzo ciekawie, nasza drużyna bowiem w ostatnim czasie znacząco się wzmocniła, chłopcy od lat się znają, wspólnie trenują, wiec wszyscy byli ciekawi jak wypadną w konfrontacji z silną drużyną Sokoła. Pierwsze minuty meczu mogły nieco rozczarować, chłopcy wyglądali na wystraszonych, dali się zepchnąć do obrony. Ale po kilku minutach coraz śmielej walczyli o piłkę, coraz dłużej się przy niej utrzymywali i nawet udało im się przeprowadzić kilka fajnych akcji. Niestety straciliśmy bramkę. Po przerwie drużyna wróciła do gry jakby odmieniona, chłopcy zaczęli więcej grać piłką, a do drużyny Sokola wkradła się nerwowość, co dało wyraz w ciągłych faulach i przepychankach na boisku. Na szczęście sędzia zauważył te zagrania i kolejno 2 zawodników Sokoła musiało opuścić boisko na 2 minutowe kary. Nasi chłopcy poczynali sobie coraz śmielej i w końcówce meczu Łukaszowi udało się zdobyć wyrównującego gola.Tak więc ze Słopnic przywozimy 1 punkt i apetyt na następne ciekawe mecze. Chłopcy  w składzie: Bargieł Kamil, Bąba Kacper, Bojanowski Tymoteusz, Cichorz Krystian, Czachura Łukasz, Dudek Łukasz, Dziedzic Adrian, Mateusz Florek, Gurgul Mikołaj, Jasica Jarosław, Matląg Karol, Pulit Aleks, Ruchałowski Kacper, Smoleń Jakub i Zapała Kacper zagrali pod okiem trenerów Dawida i Mateusza.