Porażka seniorów na inaugurację.

• autor: lksmordarka, 2017-08-31 14:16

W swoim pierwszym meczu pod wodzą Andrzeja Maciasia nasi seniorzy przegrali w Kamienicy z Gorcami 4:0.

Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera nie wypadł okazale, przegraliśmy z Gorcami w Kamienicy aż 4:0. Mimo wąskiej kadry nasi zawodnicy wykazali ambitną postawę, w kolejnych meczach ma nas być więcej, z różnych przyczyn przez okres wakacji kilku zawodników nie dało rady trenować. Z każdym meczem powinno być lepiej, nowy trener poznaje dopiero drużynę, która bardzo się zmieniła w porównaniu z poprzednim sezonem. W meczu z Gorcami przegraliśmy zasłużenie, rywal był lepszy, jednak kto wie co wydarzyłoby się gdybyśmy zdobyli kontaktowego gola przy stanie 2:0, a sytuacja do tego była wymarzona (nasz zawodnik spudłował na pustą bramkę). W drużynie seniorskiej w oficjalnym meczu ligowym zadebiutowali: bramkarz: Mateusz Wojtas, Adam Dziedzic i Marek Szubryt. Liczymy na poprawę gry już w kolejnym spotkaniu - derbach ze Słomką Siekierczyna, która do tej pory zdobyła komplet punktów.

skład: 99.M.Wojtas - 16.Biernat, 8.Wrona, 15.Mąka, 18.Lachor (40' 7.Dziedzic) - 21.Dawid Sułkowski, 10.Dominik Sułkowski, 14.Szubryt, 22.Włodarczyk, 13.Wojtas - 9.M.Niezabitowski.

żółte kartki: Wrona, Lachor

Kolejne spotkanie zagramy 03.09.2017 r. na własnym stadione ze Słomką Siekierczyna - godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich kibiców!