Zmiany w szeregach seniorów.

• autor: lksmordarka, 2017-08-18 13:01

Nowy sezon seniorów już za dwa dni. Pierwszy mecz zagramy z drużyną beniaminka z Dobrej. W naszej kadrze (szkoleniowej też) doszło w przerwie letniej do wielu zmian.

Najważniejszą zmianą w przerwie letniej była zmiana na stanowisku szkoleniowca - dotychczasowego trenera Jacka Konstantego, któremu dziękujemy za wykonaną pracę w rundzie wiosennej zastąpił doświadczony trener Andrzej Maciaś - który prowadził przez wiele lat drużynę Olimpii Kąty (wywalczył awans z klasy B do A, z A do ligi Okręgowej, w której Olimpia wywalczyła 4 miejsce).

Nowy trener ma trudne zadanie, ponieważ nasza kadra się zmieniła. Kilku zawodników odeszło do innych klubów lub zrezygnowało z dalszej gry, w ich miejsce będziemy próbowali wprowadzić młodych zawodników - jednak tylko od ich zaangażowania będzie zależało ile dadzą tej drużynie. Jedno jest pewnie, każdy z nich otrzyma swoją szansę na grę.

Z drużyny ubyli tacy zawodnicy jak:

Mateusz Król (Limanovia Limanowa), Mateusz Ryś (Laskovia Laskowa), Marcin Wojcieszczak (Laskovia Laskowa), Wojciech Niezabitowski (zrezygnował z dalszej gry), Sylwester Bulanda (wyjazd za granicę), Krzysztof Mąka (zrezygnował z dalszej gry - jednak możliwe, że będzie sie pojawiał na meczach).

Do drużyny dołączyli młodzi zawodnicy:

Mateusz Wojtas (rocznik 2001 - z drużyny juniorów), Daniel Frączek (rocznik 2000 - Limanovia Limanowa juniorzy), Przemysław Smoleń (rocznik 2000 - z drużyny juniorów), Adam Dziedzic (rocznik 2000 -  z drużyny juniorów), Kamil Pacholarz (rocznik 2000 - z drużyny juniorów), Marek Szubryt (rocznik 1998 - z drużyny juniorów).

Wiek juniora zakończył też Krzysztof Niezabitowski, który już występował w pierwszej drużynie.

Liczymy na wielkie zaangażowanie młodych zawodników w treningi i mecze i mamy nadzieję, że wykorzystają szansę na grę w drużynie seniorów. Powodzenia w nowym sezonie!

Już w niedzielę 20.08.2017 zapraszamy na pierwszy mecz tego sezonu. O godzinie 17:00 podejmiemy beniaminka ligi Dobrzankę Dobra. Do zobaczenia!