Wiosenna Liga Skrzatów Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej...

• autor: lksmordarka, 2017-06-21 09:18
Wiosenna Liga Skrzatów Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej zakończona

W okresie ma j- czerwiec nasza drużyna Skrzatów brała udział w mocno obsadzonej Lidze organizowanej przez Limanowski Podokręg Piłki Nożnej.

Turniej odbywał się na płycie stadionu Sokoła Słopnice. Rozegraliśmy w sumie 3 takie zjazdy co 2 tygodnie w której rywalizowaliśmy z zespołami: Płomień Limanowa, AP Limanovia, AP Mam Talent, AP Bonito Mszana Dolna, Sokół Słopnice, Orkan Szczyrzyc, Uran Łukowica oraz FA Dobra. Turniej niestety kończymy dopiero na 8 miejscu, lecz w wielu meczach brakowało nam przede wszystkim szczęścia, albo raczej za dużo mieliśmy pecha. Na koniec każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal za udział w tej Lidze.

Drużynę Skrzatów reprezentowali: Domink Czaja, Szymon Żelasko, Kacper Konik , Szymon Dominik, Mateusz Szewczyk, Antoni Mąka, Dawid Bugajski, Maciej Trojanowski, Filip Śmierciak oraz Krzysztof Jaworz- Dutka