Strona klubowa

Aktualności

Kolejny remis seniorów.

• autor: lksmordarka, 2017-04-08 10:33

W sobotę 01.04 seniorzy rozegrali kolejny mecz ligowy. Zremisowaliśmy ze Stradomką Skrzydlna 1:1. (1:0).

Nasza gra była zdecydowanie lepsza niż w pierwszym meczu w Kamienicy. Pierwsza połowa to nasza absolutna dominacja i szkoda, że udało się zdobyć tylko jedną bramkę bo mogło być po meczu. Druga połowa trochę się wyrównała, Stradomka prostymi środkami próbowała przedostawać się pod nasze pole karne. W końcu dopięli swego i zdobyli wyrównującą bramkę. Mecz kończy się remisem 1:1 i w naszej drużynie pozostał wielki niedosyt.

bramka: 27' Dawid Sułkowski

kartki:

żółte: M.Mąka, Dominik Sułkowski, Wrona, Wojcieszczak.

skład: 99.Szewczyk - 26.Hudecki, 25.Bulanda, 8.Wrona, 18.Lachor - 21.Dawid Sułkowski (60' M.Mąka), 4.W.Niezabitowski, 17.Mól (50' 13.Wojtas), 5.K.Mąka (81' 14.Wojcieszczak), 11.Król (76' 10.Dominik Sułkowski) - 9.M.Niezabitowski

Kolejny mecz rozegramy już w niedzielę 09.04 o godz. 13:30 zagramy w Siekierczynie ze Słomką. Zapraszamy kibiców.