Strona klubowa

Aktualności

Falstart z Kamienicą.

• autor: lksmordarka, 2017-03-29 15:52

W zaległym meczu z rundy jesiennej po złej grze nasi seniorzy tylko zremisowali w z Gorcami w Kamienicy 1:1.

W pierwszym meczu pod wodzą nowego trenera Jacka Konstantego rozegraliśmy mecz z Gorcami Kamienica na boisku rywala. W meczu nie wzieło udziału kilku zawodników : Marcin Niezabitowski, Marcin Wojcieszczak, Marcin Mól, Marcin Pazdur. Mecz odbywał się na fatalnym boisku, tak nierównego i grząskiego boiska dawno nie zastaliśmy u żadnego rywala, przez co łatwiej mieli gracze z Kamienicy, którzy nie przebierali w środkach i cały mecz wykopywali piłki do przodu. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była fatalna, stworzyliśmy tylko jedną sytuację i to na samym początku meczu, poźniej nasza gra wyglądała bardzo źle i do przerwy po rzucie karnym przegrywaliśmy 1:0. Druga połowa to już o wiele lepsza nasza gra, widać zaangażowanie zawodników i chęć odrobienia wyniku. Udało nam się tylko zremisować, w 83 minucie do wyrównania doprowadził Krzysztof Mąka, który w sytuacji sam na sam lobem pokonał bramkarza gospodarzy.

bramka: 83' Krzysztof Mąka

zółte kartki: Ryś, Bulanda

skład:99.Szewczyk - 26.Hudecki, 8.Wrona, 25.Bulanda, 18.Lachor (70' 21.Dawid Sułkowski) - 4.W.Niezabitowski, 7.Ryś, 19.M.Mąka, 10.Dominik Sułkowski(75'13.Wojtas) 5.K.Mąka - 11.Król

Już w najbliższą sobotę 1.04 gramy kolejne spotkanie, o godz.16:30 na boisku w Pisarzowej (nasze jest w remoncie) podejmiemy drużynę Stradomki Skrzydlna. Zapraszamy!