Początek seniorów!

• autor: lksmordarka, 2017-03-25 18:44

Już jutro 26.03 o godz 13:00 seniorzy pod wodzą nowego trenera rozpoczną rozgrywki ligowe. Pierwszym rywalem w zaległym meczu z rundy wiosennej będzie drużyna Gorców Kamienica - mecz rozegramy w Kamienicy.

Po długim okresie przygotowawczym wkońcu rozegramy mecz ligowy. Naszym pierwszym przeciwnikiem w tej rundzie będzie drużyna Gorców Kamienica.

W drużynie nie doszło do wielu zmian, oprócz Janusza Liszki, któremu nie pozwalaja na granie sprawy zawodowe nikt z drużyny nie ubył. Nowych zawodnikow też nie mamy jednak po kontuzjach wraca trzech zawodników: Mateusz Ryś, Sylwester Bulanda i Wiktor Lachor, do treningów po dłuższej nieobecności wrócił też Marcin Mól. Oczywiście mamy też nowego trenera - Jacka Konstantego.

W okresie przygotowawczym rozegraliśmy sześć sparingów:

LKS Mordarka - Budowlani Jazowsko 0:1

LKS Mordarka - Wierchy Pasierbiec 8:1

LKS Mordarka - Górka Szczereż 9:4

LKS Mordarka - Gród Podegrodzie 0:4

LKS Mordarka - AKS Ujanowice 5:4

LKS Mordarka - Helena Nowy Sącz 3:4

Zapraszamy kibiców na mecz w rundzie wiosennej. Mamy nadzieję, że dostarczymy wiele emocji. Widzimy się jutro w Kamienicy!