Jacek Konstanty trenerem seniorów LKS Mordarka!

• autor: lksmordarka, 2017-01-26 00:11

Miło nam poinformować, że nowym trenerem seniorów został Jacek Konstanty (na zdjęciu po lewej stronie).

W nowy roku zmiany w naszym klubie. Na początek trzeba podziękować byłemu trenerowi seniorów Dawidowi Sułkowskiemu, który trudził się opieką najstarszej drużyny przez ostatnie 4,5 roku. Okres ten był bardzo udany, już w pierwszym sezonie drużyna wywalczyła awans do klasy A by w następnym zająć jako beniaminek najwyższe miejsce w historii klubu. Jeszcze raz dziękujemy za ten okres i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej - mamy nadzieję, że nadal w naszym klubie.

Nowym trenerem seniorów ( będzie prowadził także juniorów) został Jacek Konstanty, który pochodzi z Podegrodzia. Urodził się 04.03.1984 r. Jest trenerem II klasy(obecnie w trakcie kursu UEFA A ) swoją przygodę trenerską zaczął od założenia w Nowym Sączu szkółki piłkarskiej ,,Football Academy,, następnie pracował z dziećmi w Akademii Sandecja Nowy Sącz, później z seniorami Lubania Tylmanowa, ostatnio prowadził trampkarzy, juniorów oraz seniorów Zawiszy Rożnów. Obecnie jest także trenerem w Akademii Kolejarza Stróże. Odbył staże trenerskie w Sandecji Nowy Sącz ,Wiśle Kraków oraz GKS Bełchatów. Witamy trenera na pokładzie i życzymy dużo wytrwałości i samych sukcesów.

Pierwszy trening seniorów i juniorów pod okiem nowego trenera odbędzie się 28.01.2017 r. o godz. 17:00 na hali w Mordarce. Zapraszamy wszystkich zawodników grających w naszym klubie oraz wszystkich, którzy chcieliby reprezentować nasze barwy na wiosnę.