Aktualno¶ci

Fina³y XXIII Mistrzostw LPPN w Halowej Pi³ce No¿nej -...

• autor: lksmordarka, 2017-01-17 08:24
Fina³y XXIII Mistrzostw LPPN w Halowej Pi³ce No¿nej - M³odziki

W dniu 6 stycznia 2017 roku  na hali sportowej przy Zespole Szkó³ nr 3 w Limanowej odby³y siê fina³y XXIII Mistrzostw LPPN w Halowej Pi³ce No¿nej w kategorii M³odzików.

Nasza dru¿yna  trafi³a do grupy drugiej, gdzie do rozegrania mieli¶my trzy mecze. Pierwszy mecz z Halnym Kamienica przegrali¶my 0 do 5, ale trzeba przyznaæ, ¿e z dru¿yna Halnego prezentuje bardzo wysoki poziom, ci ch³opcy mieli przecie¿ okazjê graæ i wygrywaæ na Stadionie Narodowym!   W nastêpnym meczu spotkali¶my siê z dru¿yn± Uranu II £ukowica. Jedynego gola w tym meczu zdoby³ Adrian w 8 minucie, choæ wcze¶niej strzela³ ju¿ kilkakrotnie, ale albo niecelnie, albo Uranowi pomaga³ s³upek. Strza³ na bramkê odda³ te¿  Maciek Miko³ajczyk, ale bramkarz wybi³, piêkny, mocny strza³ z dystansu odda³ Kuba, ale minimalnie poza bramk±, gro¼na akcja Uranu, na szczê¶cie ¶wietnie interweniuje Kuba. Do koñca meczu byli¶my ¶wiadkami ambitnej walki, ch³opcy naprawdê bardzo siê starali. Na minutê przed koñcem meczu Kuba poda³ do Przemka,  który niestety strzela niecelnie.  Ostatnie sekundy meczu bardzo nerwowe, atmosfera gor±ca, bo na 6 sekund przed koñcem meczu sêdzia dyktuje rzut wolny dla Uranu, na szczê¶cie niecelny i tak wywalczamy 3 pkt wygrywaj±c 1:0.

Trzeci mecz rozegrany zosta³ pomiêdzy nasz± dru¿yn± a dru¿yn± Dobrzanki I. Nasi popisali siê wyj±tkow± skuteczno¶ci±, to by³ naprawdê dobry mecz. Wygrali¶my 4:0, 2 bramki zdoby³ Adrian, a po jednej Kuba Smoleñ i Bartek.

Dziêki zdobytym 6 punktom awansowali¶my do pó³fina³ów, gdzie w walce o fina³ zmierzyli¶my siê z dru¿yn± AP Bonito II. Mecz ten przegrywamy 1:2, a bramkê dla nas zdoby³ Bartek.

Przysz³o nam wiêc powalczyæ o miejsce trzecie z dru¿yn± KS Tymbark. W 2 minucie tracimy gola, a wcze¶niej £ukasz ³adnie wybi³ pi³kê. Tymbark trafia w s³upek, kolejny strza³ Tymbarku £ukasz  wy³apuje i posy³a pi³kê do Kuby, ten Bartka, ale niestety obrona Tymbarku jest bezlitosna i po przejêciu pi³ki nastêpuje szybka kontra, po której tracimy gola. Nasi jednak nie poddaj± siê,  strza³ Adriana trafia w s³upek. Po ³adnej akcji Tymbarku tracimy  trzeci± bramkê i choæ ch³opcy walczyli do koñca, wyniku nie uda³o siê zmieniæ. Po pora¿ce 0:3 ostatecznie zajmujemy 4 miejsce, z którego bardzo siê cieszymy, poniewa¿ w tegorocznych mistrzostwach w kategorii M³odzików startowa³o a¿ 17 dru¿yn. Jeste¶my z Was dumni ch³opaki, a trenerowi Marcinowi gratulujemy!