Zapraszamy do udziału w WINTER KAJET CUP

• autor: lksmordarka, 2017-01-13 15:38

Już niedługo odbędzie się turniej piłki nożnej dla najmłodszych Winter Kajet Cup, organizowany przez Nasz Klub, przy współpracy z  Urzędem Gminy Limanowa, oraz firmą Kajet. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rywalizacji.

Turniej rozgrywany będzie na dwóch halach sportowych przy Zespole Szkół nr 1 w Limanowej (Ekonom), oraz na hali sportowej w Mordarce, w dniach 04,05  oraz 11,12 marca 2017 roku. Jest to pierwsza zimowa edycja turnieju, który po raz pierwszy rozgrywany był w ubiegłe wakacje.

Swój udział potwierdziły już takie zespoły jak: Garbarnia Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Jadwiga Kraków, Orkan Szczyrzyc, AP Goal Nowy Sącz i  Limanovia Limanowa.

Szczegóły na temat udziału w turnieju można uzyskać na stronie internetowej www.kajetcup.pl lub korzystając z kontaktów podanych na plakacie.