Spotkania wigilijno - opłatkowe i podsumowanie roku 2016

• autor: lksmordarka, 2017-01-03 08:57

Końcówka roku to czas wigilijnych spotkań i różnego rodzaju podsumowań. Podobnie jak w zeszłym roku i my również postanowiliśmy się spotkać w tej świątecznej atmosferze.

Z uwagi na liczebność naszych zawodników i przyjaciół Klubu, a także ograniczoną pojemność naszej salki, zorganizowaliśmy kilka spotkań wigilijnych dla różnych grup wiekowych.

Pierwsze z tych spotkań odbyło się 23 grudnia w piątek. Na spotkaniu tym zebrali się przyjaciele klubu, działacze, sponsorzy oraz zawodnicy z drużyny Seniorów i Juniorów. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć Adama Szubryta, obiecaliśmy sobie że zawsze będziemy o nim pamiętać. Tradycyjne połamaliśmy się opłatkiem, składając sobie najlepsze życzenia. Oby naszych piłkarzy omijały wszelakie kontuzje, a zdrowie i szczęście dopisywało wszystkim dookoła.  Ciekawym elementem spotkania był pokaz przygotowanych przez naszą Prezes zdjęć, przedstawiających działalność klubu w trakcie roku. Wyświetlane zdjęcia wywoływały wspomnienia, uśmiech, a także zaskoczenie czy nawet zadziwienie, że aż tyle rzeczy działo się w trakcie kończącego się roku, że zaliczyliśmy tyle wyjazdów, turniejów, tyle rozegranych meczy za nami. Bardzo miło było sobie to wszystko powspominać i przypomnieć. W miłej atmosferze upłynął wieczór. A co najważniejsze dopisali goście.

Drugie spotkanie odbyło się 29 grudnia w czwartek. Tym razem w spotkaniu uczestniczyli nasi najmłodsi zawodnicy: Skrzaty i Żaki, ale także też ci nieco już odrośnięci – Orliki i Młodziki wraz z rodzicami i trenerami. I przy tym spotkaniu nieodzownym punktem programu było oczywiście łamanie się opłatkiem, składanie życzeń. Podobnie jak na poprzednim spotkaniu wiele emocji dostarczyło wspólne oglądanie zdjęć. Dla naszych Milusińskich mieliśmy również niespodziankę w postaci pokazu sztucznych ogni.

Ostatnie spotkanie wigilijne odbyło się w piątek 30-go, i na tym spotkaniu zebrali się Trampkarze i Juniorzy. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że coroczne wigilijne spotkania już na stałe wpiszą się w kalendarz klubowych imprez, ponieważ dają okazję do wspólnej integracji, pozwalają lepiej się poznać, porozmawiać. Są też doskonałą okazją do zaprezentowania osiągnięć naszych zawodników, trenerów i działaczy a także złożenia podziękowań naszym sponsorom. Dowodem na to jak wiele się dzieje w naszym klubie była zaprezentowana w trakcie Wigilii dosyć spora ilość zdobytych w kończącym się roku 2016 pucharów, medali i statuetek. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniach, za pomoc w ich organizacji. Do siego roku!