Dragon Piast Cup 2016 - Skawina - Orliki rocznik 2007

• autor: lksmordarka, 2016-11-21 13:23

W niedzielę 20 listopada kolejny nasz rocznik czyli 2007 pojechał do Skawiny na turniej DRAGON PIAST CUP.

Trafiając do grupy C pierwszy mecz zagraliśmy ze znaną nam z innych turniejów drużyną DREAM TEAM BOCHNIA. Niestety musieliśmy przełknąć gorycz porażki tracąc dwie bramki. Kolejnym naszym rywalem była drużyna KRAKUS I SWOSZOWICE i niewiele brakło żeby wywalczyć bezbramkowy remis, niestety po prostym błędzie tracimy gola i przegrywamy 0:1. Kolejne dwa mecze rozgrywamy walcząc o miejsca 7-9. Pierwszy mecz rozgrywamy z drużyną JADWIGI KRAKÓW i po golu Oliwiera Radzięty udaje nam się wygrać mecz. Decydujące spotkanie o 7 miejsce stoczymy z II drużyną KRAKUSA SWOSZOWICE. Mecz był bardzo wyrównany, mieliśmy kilka okazji aby strzelić bramkę ale brakło szczęścia. Niestety znów po prostym błędzie straciliśmy bramkę i mecz przegrywamy 0:1 ostatecznie na turnieju zajmując 8 lokatę w stawce dziewięciu drużyn. Ale jak powiedział trener Mateusz jedziemy do Skawiny po naukę i zbierać doświadczenie. Trójka naszych reprezentantów czyli Dominika Czaja, Filip Mikołajczyk i Wiktor Wróbel rozegrali pierwszy piłkarski turniej w życiu. Resztę kadry stanowili: Patryk Bugański, Seba Musiał, Oliwier Radzięta, Szymon Ryś i Wojtek Szewczyk.