Strona klubowa

Aktualności

Dragon Piast Cup 2016 - Skawina - Orliki rocznik 2006

• autor: lksmordarka, 2016-11-13 11:32

W sobotę 12 listopada orliki wzięły udział w turnieju DRAGON PIAST CUP w Skawinie dla rocznika 2006.

Pod okiem Trenera Mateusza zagrali: Łukasz Czachura, Kacper Bąba, Mateusz Florek, Łukasz Dudek, Kamil Bargieł, Piotrek Dudek, Filip Kuziel, Mikołaj Syktus, Wiktor Czaja i na bramce Mikołaj Czachurski.

Już w pierwszym meczu spotkaliśmy się z gospodarzem turnieju - późniejszym finalistą - drużyną Piast Skawina. Po wyrównanym meczu zremisowaliśmy 1:1 a bramkę dla nas zdobył Mikołaj Syktus. Kolejny przeciwnik to drużyna Michałowianki, którą pokonujemy 1:0 dzięki bramce strzelonej przez Łukasza Czachurę. Naszym następnym rywalem była drużyna Milenium Skawina – wynik 3:1 na naszą korzyść a strzelcami bramek są: Filip Kuziel, Łukasz Czachura i Wiktor Czaja. Przed nami decydujący mecz z Polonią Kraków o wejście do fazy finałowej. Zaczynamy od zdobycia bramki – kolejny raz za sprawa Łukiego i przez połowę spotkania to my przeważamy. Niestety stracona bramka podcina nam skrzydła i w efekcie mecz kończymy wynikiem 1:3. Zostaje nam mecz o piątą lokatę z drużyną Cedronka Wola Radziszowska. Tym razem chłopaki odkuli się za pechowy poprzedni mecz i rozbili rywali 5:1 a nie wykorzystali jeszcze kilku sytuacji. Strzelcami bramek zostali niezawodny Łuki, dwukrotnie Mateusz Florek, Mikołaj Syktus i znów Mateusz. Mimo zajęcia piątego miejsca to turniej należy uznać jako udany bo chłopcy zagrali bardzo dobre spotkania, pokazali mnóstwo fajnych akcji a trzeba podkreślić że połowa składu to rocznik 2007.