Turniej piłki nożnej - Dragon Cup 2016 - Skawina - Żaki...

• autor: lksmordarka, 2016-11-09 15:47
Turniej piłki nożnej - Dragon Cup 2016 - Skawina - Żaki rocznik 2008

W sobotę 5 listopada 2016 r. nasze żaki wzięli udział w turnieju DRAGON PIAST CUP w Skawinie dla rocznika 2008 r.

W naszej drużynie zagrał rocznik 2009 który, musiał wesprzeć starszych kolegów  z powodu zbyt małej liczby zawodników. Pod okiem trenera Dawida do gry przystąpili Filip Dutka, Łukasz Chija, Szymon Smoroński ,Wojtek Ryś, Mateusz Kęska, Piotr i Paweł Załubscy, Filip Czaja i Kuba Zboś.

Chłopakom bardzo dobrze szło do samego końca.W meczach eliminacyjnych nie przepuściliśmy ani jednego gola i zajęliśmy 2 miejsce w swojej grupie. Dopiero w fazie finałowej przegraliśmy 2 mecze co dało nam 4 miejsce w całym turnieju na 8 drużyn. Więc całkiem  wysokie miejsce:)

W trakcie rozgrywek nasi zawodnicy skosztowali pizzy, którą ufundowali organizatorzy.

Po zakończonych turniejach każdy z zawodników również otrzymał pamiątkowy zestaw upominków.:)

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy bardzo dzielnie walczyli. Na wyróżnienie zasługuje Filip Dutka, który zdobywał bramki dla naszej drużyny.

Za tydzień czeka chłopaków  kolejny turniej w Skawinie, ale dla rocznika 2009. Myślę, że po rozgrzewce w tym turnieju wszyscy zawodnicy od razu  przystąpią do zaciętej walki. Jednak na wynik musimy poczekać do niedziel. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia:)