Aktualności

Seniorzy zakończyli przygotowania.

• autor: lksmordarka, 2016-08-11 11:09

Nasza najstarsza drużyna zakończyła okres przygtowawcz. W poprzedni czwartek i niedzielę rozegraliśmy ostatnie dwa sparingi.

W czwartek pojechaliśmy do Pisarzowej zagrać z tamtejszą Olimpią. Mecz był wyrównany, do 65 minuty prowadziliśmy 2:1 jednak mecz ostatecznie zakończyliśmy porażką 2:4.

bramki : Sylwester Wojtas x2.

skład: Szewczyk (46' Pazdur) - Liszka, Wrona, M.Mąka, Hudecki - W.Niezabitowski, Dawid Sułkowski, Wojtas, Dominik Sułkowski, Wojcieszczak - Pietryga

ponadto zagrali : Dziedzic, Lasek, Kubik, Biernat, Mól, K.Niezabitowski

W niedzielę zagraliśmy w Dobrej z Dobrzanką. Drużyna z Dobrej to mieszanka doświadocznych zawodników, którzy wrócili do klubu i młodych juniorów. Kwestią czasu jest kiedy znowu będą bardzo mocni. Pierwsza połowa zaczęła sie fatalnie bo już w pierwszej minucie przegrywaliśmy 0:1. Jednak dalsza częśc połowy to nasza świetna gra i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4:1. Druga połowa to już dominacja Dobrzanki i mecz zakończył się wynikiem 4:4.

bramki: Dawid Sułkowski, Dominik Sułkowski x2, M.Niezabitowski

skład: Szewczyk - Dudek, Wrona, M.Mąka, Hudecki - W.Niezabitowski, Włodarczyk, Dawid Sułkowski, Dominik Sułkowski, Król - M.Niezabitowski

Ponadto zagrali: Pazdur, Ryś.

Już w niedzielę 14.08 zagramy pierwszy mecz ligowy. W pierwszej kolejce zmierzymy się z Stradomką Skrzydlna na wyjeździe o godz. 16:00. Zapraszamy!