Trzy sparingi za seniorami.

• autor: lksmordarka, 2016-07-31 23:04

Przygotowania seniorów do sezonu idą pełną parą. Nasza drużyna zagrał już trzy sparingi z mocnymi drużynami, do rozpoczęcia ligi zagramy jeszcze dwa mecze kontrolne.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną z ligi okręgowej - Płomieniem Limanowa. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla gości. Bramkę dla naszej drużyny zdobył zawodnik testowany.

skład: Szewczyk - Hudecki, Wrona, Dudek, K.Niezabitowski - Dominik Sułkowski, D.Włodarczyk - Testowany I, Wojcieszczak, Babroń - Testowany II Ponadto zagrali: Dawid Sułkowski, Dziedzic, Szubryt

Drugi mecz sparingowy rozegraliśmy z bardzo mocną drużyną KS Tymbark występującą w IV lidze. Mecz przegraliśmy zdecydowanie 0:5.

skład: Szewczyk (46'Pazdur) - Hudecki, M.Mąka, Wrona, Mól - W.Niezabitowski, D.Włodarczyk - Wojtas, Dominik Sułkowski, Wojcieszczak - Pałka Ponadto zagrali: Dawid Sułkowski, Szubryt, Zawodnik testowany, Dziedzic, Kubik.

Trzeci sparing rozegraliśmy w podkrakowskich Rusocicach, z tamtejszym Nadwiślanem. Jest to drużyna, która awansowała z klasy B. Mecz zakończył sie naszym zwycięstem 5:3. Bramki zdobyli: Dominik Sułkowski, M.Niezabitowski x2, Wojcieszczak x2.

skład: Szewczyk - Dudek, Liszka, Wrona, Hudecki - D.Włodarczyk, Dawid Sułkowski - Testowany, Dominik Sułkowski, Wojcieszczak - M.Niezabitowski Ponadto zagrali: Pacholarz, Dziedzic, Szubryt

Kolejny mecz sparingowy zagramy już w czwartek z Olimpią Pisarzowa w Pisarzowej o godz. 18:30. Zapraszamy kibiców.