Sokół Słopnice Cup - I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta...

• autor: lksmordarka, 2016-06-30 00:00
Sokół Słopnice Cup - I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Słopnice

Na niedzielę 19 czerwca nasze Żaki zostały zaproszone na Turniej Piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Słopnice.

Naszym pierwszym przeciwnikiem w grupie jest drużyna AP Limanovia. Niestety mecz przegrywamy bardzo pechowo 0:1 tracąc bramkę w ostatniej minucie. Kolejnym rywalem jest druzyna MOSiR Bochnia z którą bezbramkowo remisujemy. Następny mecz rozgrywamy z gospodarzem turnieju czyli pierwszą drużyna Sokoła Słopnice. Spotkanie wygrywamy 2:1 a strzelcami bramek są Piotrek Dudek i Mikołaj Syktus. Kolejny mecz i kolejna wygrana tym razem z Didigol Rabka II, a bramki dla nas strzelają: Piotrek, Mikołaj S, i Filip Kuziel dwie. Chłopaki rozkręcili się na dobre i na nasze konto zapisujemy trzy punkty po pokonaniu UKS UL Kraków 1:0 a bramkę zdobywa Dawid. Teraz zostaje nam do rozegrania ostatni mecz grupowy z ekipą Progress Andrychów. Dzięki strzelonej przez Piotrka bramce wygrywamy 1:0 co pozwala nam zająć drugie miejsce w grupie i awansować do finałowych meczów o zwycięstwo w turnieju. Pierwszym przeciwnikiem w grupie „złotej” jest drużyna UKS Muszynianka. Niestety mecz przegrywamy 2:1, można powiedzieć że trochę pechowo bo przy odrobinie szczęścia mogliśmy go wygrać, a bramkę dla nas zdobył Filip. Kolejny mecz rozegraliśmy ze zwycięzcą całego turnieju czyli z Harnasiem Tymbark. To był nasz najsłabszy mecz, widać było zmęczenie naszych „orłów”. Bramkę dla nas zdobył Filip a mecz skończył się wynikiem 1:4. Na ostatni mecz chłopaki wyszli mocno zmotywowani bo ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby nam zająć czwarte miejsce w turnieju. Plan udało sie zrealizować i przy padającym deszczu wygraliśmy z MFK Stara Lubovnia ze Słowacji 1:0. Bramkę zdobył dla nas niezawodny Filip Kuziel. Radości było co nie miara bo wśród czternastu drużyn które wzięły udział w turnieju zajęliśmy wysokie czwarte miejsce. A do miejsca na podium brakło nam tylko remisu z drużyna Muszynianki. Mimo wszystko brawa dla całej ekipy oraz trenera Mateusza oraz dla Pawła Kuźla który w ostatnich czterech meczach prowadził nasze żaki. A w składzie naszej drużyny znaleźli się: Filip Kuziel, Mikołaj Syktus, Piotrek Dudek, Dawid Kądziołka, Kacper Górka, Mikołaj Czachurski, Szymon Ryś, Sebastian Musiał oraz nasz nowy żak Wojtek Szewczyk.