Aktualności

Zwycięstwo z Uranem, porażka z Laskovią.

• autor: lksmordarka, 2016-05-14 12:23

W poprzednich tygodniach nasi seniorzy rozegrali dwa spotkania ligowe, we wtorek 03.05 z Uranem Łukowica u siebie a w sobotę 08.05 z Laskovią na wyjeździe.

Mecz z Uranem był bardzo ważny jeśli chodzi o walkę o utrzymanie, wygrywając go 2:0 raczej już zapewniliśmy sobie utrzymanie na przyszły sezon. W tym meczu mieliśmy przygniatającą przewagę i tylko kwestią czasu było kiedy zdobędziemy pierwszą bramkę, mimo przewagi udało się to dopiero w 78 minucie meczu. Bramkę zdobył Marcin Niezabitowski, na 2:0 podwyższył Bartłomiej Hudecki, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem ustalił wynik spotkania.

bramki:78' Marcin Niezabitowski

88' Bartłomiej Hudecki

kartki: żółte - Wojcieszczak, Szewczyk.

skład: Pazdur - Wrona, Bulanda, Liszka, K.Mąka - Ryś, Hudecki, Pałka (75' K.Niezabitowski), Wojcieszczak (75' M.Mąka), Szewczyk (55' Wojtas) - M.Niezabitowski (89' Lasek)

Po meczu z Uranem przyszła kolej na starcie z najmocnieszją drużyna w tej rundzie. Mecz z Laskovią potraktowaliśmy bardzo poważnie, jednak mimo prowadzenia 2:0 nie udalo nam się zakończyć meczu z choćby jednopunktową zdobyczą. Mecz jednak pokazał, że drużyna ma bardzo duży potencjał jednak bez treningu nie uda się go wykorzystać, w drugiej połowie Laskovia nas zabiegała. Dwie bramki dla nas zdobył Marcin Niezabitowski.

bramki: Marcin Niezabitowski x2

kartki: żółte- Ryś, Mąka, Wrona.

skład: Pazdur - Wrona, Bulanda, Liszka, K.Mąka (85' Sułkowski) - Ryś, Niezabitowski, Wójcik (73' Pałka), Wojcieszczak (68' Szewczyk) , Hudecki - M.Niezabitowski (75' ' Wojtas)