Czwarta kolejka Ligii Orlików – mecz z Uranem...

• autor: lksmordarka, 2016-04-28 20:23
Czwarta kolejka Ligii Orlików – mecz z Uranem Łukowica 27.04.2016 r.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych w dniu 27.04.2016 r odbył się kolejny już mecz w ramach Ligii Orlików. Tym razem partnerem w grze była drużyna Uranu Łukowica.

Nasi chłopcy zagrali w mocno okrojonym składzie, do gry przystąpili tylko Kacper Bąba, Łukasz Czachura, Przemysław Giza, Mateusz Mąka, Jakub Nawaleniec, Sebastian M. oraz Jakub Smoleń wraz z trenerem Marcinem. W rundzie jesiennej nasze Orliki wysoko pokonali drużynę Uranu, ale jak wiadomo, każda drużyna robi postępy, dlatego już od pierwszych chwil meczu chłopcy z ochotą przystąpili do gry. Pierwszego gola zdobył Kuba Smoleń, następną bramkę trafił Przemek. Szybkie zdobycie dwóch bramek uśpiło nieco czujność naszych obrońców, ponieważ trzecia bramka w tym meczu wpadła do naszej siatki. Ale kolejna bramka już jest nasza  - po strzale Łukiego, który sprytnie przechwycił podanie bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. W drugiej połowie to Uran jako pierwszy trafia  do  bramki Seby, ale nasi potrafili się zmobilizować i po przerwie zagrali zdecydowanie lepiej. Kolejną bramkę zdobył Kuba a następnie  Przemek trzykrotnie wpakował piłkę do siatki Uranu. Należy też dodać, że nasza drużyna miała kilka niewykorzystanych sytuacji, a   Seba w bramce zaliczył kilka bardzo udanych interwencji. Chłopcy przemoknięci do suchej nitki, bardzo jednak zadowoleni, przywieźli kolejne trzy punkty.