Strona klubowa

Aktualności

Falstart ze Stradomką.

• autor: lksmordarka, 2016-04-13 00:22

W niedzielę seniorzy zainaugurowali rundę wiosenną. Pierwszy mecz nie wypadł pozytywnie. Przegraliśmy ze Stradomką Skrzydlna 2:3 (1:1)

Pierwszy mecz rundy wiosennej nie udał się naszym seniorom. Mecz jednak mógł się podobać, jak na A klase stał na wysokim poziomie, jednak to Stradomka była zdecydowanie lepiej przygotowana kondycyjnie. Od 60 minuty nasza drużyna jakby przygasła i nie udało się wygrać tego meczu. Wydaje się jednak, że sprawiedliwy w tym meczu byłby remis, mieliśmy swoje sytuacje, dwa razy po strzałach Marcina Niezabitowskiego i Mateusza Pałki zawodnicy ze Skrzydlnej wybijali piłkę z siatki a na początku drugiej połowy bardzo dobrej sytuacji nie wykorzystał Dominik Sułkowski. Stradomka też miała dużo sytuacji, więc remis wydawał się najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Jednak nie ma co rozpamiętywać i trzeba grać dalej, wreszcie zacząć zdobywać punkty bo sytuacja w tabeli zaczyna się robić nieciekawa.

Bramki:

29' 1:1 Marcin Wojcieszczak

57' 2:2 Dominik Sułkowski (rzut karny)

skład: 1.Pazdur - 8.Wrona, 26.Hudecki (46' 6.Szewczyk), 25.Bulanda, 5.K.Mąka - 4.W.Niezabitowski, 7,Ryś (75'15.M.Mąka), 18.Wójcik (60' 20.Pałka), 14.Wojcieszczak (80' 17.K.Niezabitowski), 10.Sułkowski - 9.M.Niezabitowski

Za tydzień zagramy na wyjeździe z LKS Rupniów o godz. 16:00. Zapraszamy wszystkich kibiców!