Bartłomiej Hudecki i Mateusz Ryś zawodnikami Mordarki.

• autor: lksmordarka, 2016-03-23 23:34

W zeszłym tygodniu udało się dopiąć dwa wzmocnienia pierwsze to Bartłomiej Hudecki, który przechodzi do nas na zasadzie transferu definitywnego z IV ligowego Orła Piaski Wielkie. Drugim zawodnikiem jest Mateusz Ryś, który został wypożyczony na pół roku, także z IV ligowego KS Tymbark.

Bartek Hudecki urodzony w 1994 roku to wychowanek LKS-u Mordarka jednak ostatni raz występował w naszych barwach w wieku trampkarza. Poźniej przez cały wiek juniora reprezentował barwy Limanovii by poźniej grać w jej barwach w III a poźniej również w II lidze. Ostatni rok spędzil w Orle Piaski Wielkie.

Mateusz Ryś urodzony w 1992 roku też jest wychowankiem naszego klubu. Po grze w naszym klubie bronil barw juniorów Limanovii Limanowa, V ligowej Olimpii Pisarzowa i IV ligowego wówczas Orkana Szczyrzyc. Ostatni rok był zawodnikiem KS Tymbark.

Witamy w drużynie i życzymy powodzenia. O zmianach kadrowych w naszej drużynie będziemy informować na bieżąco.