Dzień drugi obozu - siłownia i basen

• autor: lksmordarka, 2016-01-27 23:36

W drugim dniu obozu, tj. 26.01.2016 r., podczas zajęć popołudniowych udaliśmy się na siłownię FitUp w Limanowej oraz limanowski basen.

Tym razem postanowiliśmy spróbować swoich możliwości a raczej możliwości naszych zawodników na siłowni FitUp. Po krótkiej, ale intensywnej rozgrzewce obozowicze zostali podzieleni ne dwie grupy, z uwagi na dużą liczebność. Żaki wraz z instruktorką fitness zmierzyli się z makareną i innymi wspaniałymi rytmami, natomiast Orliki i Młodziki walczyli z piłkami, którymi nie dało się strzelać bramek. W trakcie zajęć towarzyszyli na oczywiście nasi niestrudzeni trenerzy.

Po fitnessie i siłce, wspaniały relaks na basenie. Tak to miał być relaks, ale ku naszemu zaskoczeniu, było to kolejne wyzwanie i zarazem kolejna porcja wrażeń - bardzo pozytywnych wrażeń.
Nie możemy zapomnieć, że w zabawie towarzyszyli nam trampkarz z Naszego klubu.
Czas na basenie zorganizowali nam wspaniale instruktorzy Szkoły Pływania - Aligator.