Strona klubowa

Aktualności

XXII Halowe Mistrzostwa LPPN - Młodziki

• autor: lksmordarka, 2016-01-10 23:26

W dniu 30.12.2015 r. Młodzicy pod okiem trenera Marcina zagrali II mecze w ramach XXII Halowych Mistrzostw Limanowskiego PPN.

Pierwszy mecz Nasi zawodnicy zagrali z Limanowią II. W bramce stanął Szymon, w 4 minucie tracimy pierwszego gola. Wywalczyliśmy rzut wolny, chłopcy stworzyli kilka fajnych akcji, ale to Szymon ma dużo do roboty, dobrze broni kolejne strzały. Przed szansą na bramkę Adrian, ale niestety bramkarz wybija. Drugą bramkę tracimy w końcówce meczu i przegrywamy 2:0.

Drugie spotkanie rozgrywamy z Orkanem Niedźwiedź. Chłopcy naprawdę dają z siebie wszystko. Po stracie gola w 3 minucie nieustannie próbują rozegrać piłkę i zakończyć akcję strzałem na bramkę. Kolejno strzelają Przemek i Adrian, dużo się dzieje, akcja za akcją. Nasi niewiele ustępują przeciwnikom, ale w końcówce meczu tracimy jeszcze 2 bramki i po porażce 0:3 kończymy tegoroczny udział w mistrzostwach. Mecz mógł się podobać, chłopcy naprawdę grali bardzo ambitnie.