Zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do oddania...

• autor: lksmordarka, 2016-01-06 00:00
Zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do oddania głosu na Łukasza

Łukasz Pietrzak ur. 31.03.1991 r.- z ramienia klubu został nominowany do plebiscytu na najpopularniejszego trenera ziemi limanowskiej.

Łukasz Pietrzak, obecnie pierwszy trener trampkarzy starszych w zespole LKS MORDARKA oraz żaków i juniorów starszych w zespole URAN ŁUKOWICA, w latach 2009-2015 był zawodnikiem klubów Uran Łukowica, Płomień Limanowa, Krokus Przyszowa, Olimpia Pisarzowa, Ogniwo Piwniczna-Zdrój, LKS Mordarka, Płomień Limanowa. Tytuł licencjata zdobył na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu o profilu wychowanie fizyczne z specjalizacją gimnastyka korekcyjna i odnowa biologiczna. Obecnie student II stopnia na Uniwersytecie Rzeszowskim o profilu wychowanie fizyczne. Jest to młody dynamiczny trener który nie boi podejmować się trudnych decyzji, głosując na niego popieracie rozwijającego się trenera młodego pokolenia.