Zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do oddawania...

• autor: lksmordarka, 2016-01-05 23:47
Zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do oddawania głosów na Wiktora

Wiktor Lachor -  z ramienia klubu został nominowany do plebiscytu na najpopularniejszego piłkarza ziemi limanowskiej.

Wiktor swoją przygodę z piłką zaczął w drugiej klasie podstawówki w Limanovii. W trampkarzach występował jako prawy obrońca. Po przejściu do juniorów zauważono u niego predyspozycje ofensywne i został przesunięty na pozycję bocznego pomocnika. Jako młodszy junior często siedział na ławce w meczach juniorów starszych, którzy awansowali do małopolskiej ligi juniorów. W małopolskiej lidze juniorów zaliczyłem kilka bramek i asyst.

Później w juniorach starszych grał jako napastnik i pierwszy sezon skończył z 17 a drugi z 15 bramkami na koncie. Jako utalentowany junior trenował z drużyną seniorów 4 liga, zaliczył także kilka występów w tej drużynie.

Jako senior trenuje z III-ligową Limanovią i raz siedział na ławce w meczu ligowym.

Zakończył treningi z pierwszą drużyna z powodu studiów dziennych, ale grał jeszcze dwa sezony z drużyną rezerw Limanovii. Po wycofaniu drużyny rezerw trafił do LKS Mordarka, gdzie gra aktualnie i to z nominacji Mordarki bierze udział w plebiscycie na najpopularniejszego piłkarza.

O komentarz poprosiliśmy trenera Dawida Sułkowskiego:

Wiktor to bardzo utalentowany zawodnik, z pewnością poradziłby sobie na wyższych szczeblach rozgrywkowych, początkowo po przyjściu do nas zagubił gdzieś swoją dyspozycję, jednak w ostatnim roku wyrasta na lidera naszej drużyny, która co prawda przeżywa kryzys formy, jednak w takich zawodnikach jak Wiktor widzę nadzieję na wyjście z tego kryzysu.

Zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do oddawania głosów na Wiktora Lachora