Juniorzy młodsi odpadają.

• autor: lksmordarka, 2016-01-04 15:41

W niedzielę 03.01.2016 w Mistrzostwach Podokręgu Limanowskiego wzieli udział nasi Juniorzy młodsi.

W grupie zmierzyliśmy się z Olimpią Pisarzowa, Krokusem Przyszowa i KS Tymbark.

Zagraliśmy w składzie: Mateusz Wojtas - Łukasz Mól, Kamil Pacholarz, Przemek Smoleń, Dawid Włodarczyk, Dawid Kubik, Adam Dziedzic, Filip Pawłowski, Kamil Dudek

Pierwszy mecz z Olimpią wyglądał dobrze. Próbowaliśmy atakować ale to Olimpia jako pierwsza zdobyła bramkę w tym meczu. Po próbach wyrównania udało nam się to wkoncu - bramkę dla naszej drużyny zdobył Adam Dziedzic. Mimo jeszcze kilku sytuacji tylko remisujemy ten mecz.

Drugi grupowy mecz pokazał jak wiele nam jeszcze brakuje aby w takim turnieju walczyc o najwyzsze miejsca. Przegrywamy z drużyną Krokusa Przyszowa 0:9. Był to fatalny mecz w naszym wykonaniu, proste błędy w defensywie i brak atutów w ofensywie sprawiły, że świetnie dysponowany tego dnia rywal dał nam lekcję futbolu. Jedynym zawodnikiem, którego można pochwalić po tym meczu jest nasz bramkarz Mateusz Wojtas, który kilkukrotnie fantastycznymi interwencjami pokazał, że w przyszlości może być świetnym bramkarzem.

Ostatni mecz gramy z faworyzowanym KS Tymbark i po trzech minutach przegrywamy już 0:2. Jednak po tym czasie obraz gry się zmienia i to my mamy więcej do powiedzenia na boisku udaję się nam zdobyć bramkę kontaktową a jej autorem był Dawid Kubik. Za chwilę jednak nadziewamy się na kontrę i tracimy trzecią bramkę. Znów udaje się złapać kontakt za sprawą bramki Filipa Pawłowskiego. Pod koniec meczu tracimy jeszcze bramkę i mecz kończy się wynikiem 2:4.