Strona klubowa

Aktualności

Tylko 4 punkty w trzech ostatnich meczach.

• autor: lksmordarka, 2015-05-20 12:38

Nasi seniorzy nadal nie prezentują takiej formy do jakiej przyzwyczaili jeszcze niedawno. Gra się nie układa co przekłada się na mniejszą ilość punktów. Jednak w ostatnim meczu udało się przełamać i zwyciężyć po remisie i porażce.

LKS Mordarka - Gorce Kamienica 1:1 (0:1)

Pierwszy mecz rozgrywaliśmy 3.05 z Gorcami Kamienica. Po fatalnej pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1. Jednak druga połowa to lepsza gra naszej drużyny ale udało się tylko doprowadzić do remisu po strzale z rzutu karnego Krzysztofa Babronia.

bramka: Babroń (rzut karny)

skład: Pazdur - A.Szubryt, Bulanda, Michura (46' Babroń), Bukowiec - W.Niezabitowski - Wojcieszczak (80' Wrona), Sułkowski (46' M.Mąka), Stanisz, M.Niezabitowski (60' Wojtas) - Chochół

Dobrzanka Dobra - LKS Mordarka 2:1 (1:0)

W kolejnym meczu pojechaliśmy do Dobrej zagrać z Dobrzanką, która nam wybitnie nie leży. I znów przegraliśmy 1:2. Bramkę strzelil Marcin Niezabitowski po podaniu swojego kuzyna Wojtka Niezabitowskiego. Niestety w końcówce znów tracimy bramkę i przegrywamy.

bramka: M.Niezabitowski

skład: Pazdur - Lachor, Bulanda, Chochół, Bukowiec - Pietrzak - Wojtas (65' Mól), Wojcieszczak (80' Szubryt), W.Niezabitowski, M.Niezabitowski (73' Sułkowski)- Stanisz (69' Michura)

LKS Mordarka - Zenit Kasinka Mała 3:0 (1:0)

Trzeci mecz to spotkanie z Zenitem Kasinka Mała. Wygrywamy ten mecz pewnie 3:0 jednak nasza gra dalej pozostawia wiele do życzenia. Nie ma płynności w rozgrywaniu i brakuje też pomysłu na kreowanie akcji. Jednak najważniejsze są zdobyte trzy punkty. W meczu padły bramki niecodziennej urody pierwszą zdobył Wojtek Niezabitowski fantastycznym strzałem z woleja a drugą bezpośrednio z rzutu rożnego wkręcił Dominik Sułkowski.

bramki: W.Niezabitowski, Sułkowski, Stanisz

skład: Pazdur - Lachor, Michura, Bulanda, Szubryt (71' Bukowiec) - W.Niezabitowski, Pietrzak (55' Wrona), Wojcieszczak (55' M.Mąka) - Sułkowski, M.Niezabitowski, Mól (62' Stanisz)