Strona klubowa

Aktualności

Kiepski początek rundy seniorów.

• autor: lksmordarka, 2015-04-27 21:52

LKS Mordarka dosyć słabo rozpoczął sezon, w dwóch meczach z rywalami z dolnych rejonów tabeli udało nam się zdobyć tylko trzy punkty. Pierwszy mecz przegraliśmy niespodziewanie na swoim boisku 2:3 z Krokusem Przyszowa. W drugiej wiosennej kolejce na szczęście udało się przełamać pokonując Jaworzanke na wyjezdzie 2:0.

Pierwszy mecz wiosny przyszło nam rozegrać na własnym stadionie gdzie zmierzyliśmy się z Krokusem Przyszowa. Mecz miał dramatyczny przebieg, do przerwy pewne prowadzenie naszej drużyny 2:0 po bramkach Marcina Niezabitowskiego i wracającego z Sokoła Słopnice Marcina Stanisza. Jednak druga połowa to zadziwiająca niemoc naszej drużyny, straciliśmy trzy bramki nie zdobywając żadnej i sensacja staje się faktem. Krokus wywozi 3 punkty. Miejmy nadzieję, że taki mecz już się nam nie powtórzy.

LKS Mordarka - Krokus Przyszowa 2:3 (2:0)

bramki: M,Niezabitowski, Stanisz

skład: Pazdur - Lachor (60' Machynia), Bednarczyk, Bulanda, Bukowiec - M.Mąka (80' K.Mąka)- Wojtas (75' Mól), Wojcieszczak (65' Sułkowski), W.Niezabitowski, M.Niezabitowski - Stanisz

Drugi mecz rundy zagraliśmy z Jaworzanką na wyjeździe. Mimo, że rywal jest na ostatnim miejscu w tabeli nasza gra nie wyglądała zbyt dobrze, było ciężej niż mogloby się wydawać. Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po strzale Wojtka Niezabitowskiego. Druga połowa jeszcze słabsza w naszym wykonaniu niż pierwsza mimo to udaje się strzelić drugą bramkę a jej strzelcem był wprowadzony do gry chwile wcześniej Adam Szubryt. Gra nienajlepsza ale po walce zdobywamy komplet punktów.

Jaworzanka Jaworzna - LKS Mordarka 0:2 (0:1)

bramki: W.Niezabitowski, Szubryt

skład: Pazdur - Lachor, Bulanda, Chochół, Bukowiec (60' Szubryt) - W.Niezabitowski - Wojtas, Wojcieszczak (60' Wójcik), Sułkowski, M.Niezabitowski (75' Mól) - Stanisz

W meczu z Krokusem zadebiutował junior Grzegorz Machynia a w Jaworznej swój debiut zaliczył, również junior pozyskany z Olimpii Pisarzowa Robert Wójcik.

Kolejny mecz już w niedzielę z Gorcami Kamienica o godz.15:00 na naszym stadionie.