Strona klubowa

Aktualności

Ostatni weekend przed ligą!

• autor: lksmordarka, 2015-04-13 14:49

W niedzielę 12.04 miał odbyć się pierwszy mecz z Laskovia, jednak prawie wszystkie mecze A klasy zostały przeniesione. Z tego względu LKS Mordarka w sobotę rozegrał sparing z juniorami naszego klubu a w niedzielę zmierzyliśmy się z liderem rozgrywek AKS Ujanowice.

W sobotę o godz. 17:00 seniorzy rozegrali gierke z juniorami, którą wygrali 4:1 (1:0). Nasza drużyna nie zagrał w pełnym składzie jednak trzon zespołu był obecny na boisku.

W niedzielę pojechaliśmy do Ujanowic gdzie rozegraliśmy dobry sparing z liderem naszej ligi, do przerwy utrzymywał się remis 0:0 po przerwie jednak to gospodarze byli lepsi i mecz zakończył się zwycięstwem lidera 3:1. Przebieg meczu może jednak napawać optymizmem przed zbilzajaca się rudną wiosenną. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcin Wojcieszczak.

skład: Testowany - Lachor, Bulanda, Chochół, Bukowiec - M.Mąka - Wojtas, Gajewski, W.Niezabitowski, M.Niezabitowski - Stanisz ponadto zagrali: D.Sułkowski, Wojcieszczak, Bednarczyk, Wójcik, Machynia, Lasek.

Już za tydzień pierwszy ligowy mecz z Krokusem Przyszowa na naszym stadionie o godz. 15:00 na który zapraszamy wszystkich kibiców. Niebawem pojawi się artykuł na temat zmian kadrowych w naszym klubie.