Zalesianka pokonana!

• autor: lksmordarka, 2014-09-29 17:09

Kolejny mecz u siebie i kolejna wygrana. Tym razem pokonaliśmy Zalesiankę Zalesie w meczu niewykorzystanych okazji 3:1.

bramki: Wojtas (K.Mąka)30', Samobójcza 48' (M.Niezabitowski), M.Niezabitowski (K.Mąka)

skład: Pazdur - A.Szubryt, Pietrzak, Bulanda, Mól - W.Niezabitowski, Ryś, Wojtas, Mąka (70' Lachor), Babroń (65' M.Mąka) - M.Niezabitowski (60' Wojcieszczak)

Jak padły bramki:

0:1 12' - błąd naszej defensywy, zawodnik Zalesianki lewą stroną przedziera się w nasze pole karne i pokonuje Pazdura.

1:1 30' - Ryś podaje piłkę wslizgiem do Mąki, ten podprowadza przed pole karne i prostopadle podaje do Wojtasa, który umieszcza piłkę w krótkim rogu bramki.

2:1 48' - Ryś podaje dlugą piłke do M. Niezabitowskieg, który wyprzedza obrońce i strzela na bramkę, tam jeszcze zawodnik Zalesianki próbuje wybić i kieruje pilkę w samo okienko bramki.

3:1 55' - K.Mąka podaje do M.Niezabitowskiegom który znajduje się na piatym metrze od bramki oddaje strzał po ziemi i prowadzimy 3:1.

Dobry mecz w naszym wykonaniu jednak nieskuteczność znów była naszą bolaczką. Rozegraliśmy kilka pięknych akcji z pierwszej piłki jednak zawsze brakowało wykończenia, dzieje się to już nie pierwszy raz. Wynik 3:1 to najmniejszy wymiar kary dla Zalesianki, kto był na meczu ten wie, że kilka razy cud ratowal ich przed stratą bramki.

Kolejny mecz już za tydzień. Tym razem zagramy na wyjeździe z Witowem Mszana Górną, który jak narazie jest rewelacją rozgrywek. Mecz odbędzie się o godz:14:00.