Z Zenitem pewne trzy punkty.

• autor: lksmordarka, 2014-09-22 09:09

LKS Mordarka pokonał w 6 kolejce klasy A zespół Zenita Kasinki Mała. Cały mecz toczył się pod nasze dyktando i zwycięstwo ani przez chwilę nie mogło nam się wymknąć. Mecz odbył się na naszym boisku ale gospodarzem była drużyna z Kasinki Małej.

bramki:  12' M.Niezabitowski (K.Mąka), 56' W.Niezabitowski (Ryś), 65' M.Niezabitowski, 77' Wojcieszczak (K.Szubryt)

skład: Pazdur - A.Szubryt, Bednarczyk, Bulanda, Mól - W.Niezabitowski, Ryś, Babroń (55' Wojtas), K.Mąka (65' K.Szubryt), Pietrzak (50' Sułkowski) - M.Niezabitowski (58' Wojcieszczak)

Jak padły bramki:

1:0 - kilka krótkich podań naszej drużyny, Krzysztof Mąka zagrywa do Marcina Niezabitowskiego ten mija obrońcę i mocnym strzałem po długim roku daje nam prowadzenie.

2:0 - z rzutu wolnego dośrodkowywuje Mateusz Ryś a piłkę barkiem do bramki posyła Wojciech Niezabitowski.

3:0 - Marcin Niezabitowski wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzałem po ziemi zdobywa swoją drugą bramkę

3:1 - Zawodnik Zenita uderza z dystansu pilka po drodze odbija się lekko od naszego obrońcy, bramkarz wybija ją przed siebie a tam już czeka napastnik z Kasinki i pomniejsza nasze prowadzenie.

4:1 - Kazimierz Szubryt znajduję się w dogodnej sytacji, bramkarz broni ale piłkę przejmuje Marcin Wojcieszczak i ustala wynik meczu strzałem po ziemi.

Trzy punkty, które dają nam ważne przełamanie. Za tydzień gramy mecz z rozpędzoną Zalesianką, która w tej kolejce rozgromiła u siebie v-ce lidera z Rupniowa 5:1. Mecz odbędzie się na naszym stadionie o godz: 15:00. Zapraszamy kibiców!

autor: ~anonim 2014-09-29 16:23:20

avatar pozdro dla "sędziego" śmierciaka za niedzielny mecz .... spotkamy sie

autor: ~LKS 2014-09-29 16:33:45

avatar To nie jest strona poświęcona sędziom tylko naszemu klubowi.