Marek Musiał nowym zawodnikiem Mordarki.

• autor: lksmordarka, 2014-09-03 14:55

W ostatnich dniach okienka transferowego udało nam się pozyskac bramkarza. Naszym nowym zawodnikiem został Marek Musiał.

Marek Musiał przyszedł do naszego klubu z rywalki zza miedzy Słomki Siekierczyna, gdzie występowal przez ostatnie kilka lat. Nie jest to jego pierwszy kontakt z naszym klubem, ponieważ przed przejściem do Słomki przez wiele lat bronił barw naszego klubu - równie dobrze spisywał się na bramce jak i jako zawodnik z pola. Marek będzie naszym najardziej doświadczonym zawodnikiem jakiego mamy w kadrze (urodzony: 13.02.1971). Jest możliwe, że w naszej drużynie zadebiutuje w meczu z Kamienicą, ponieważ niepewny jest występ Marcina Pazdura. Witamy i życzymy powodzenia.

Innych transferów do klubu w letnim okienku nie było. Do klubu po półrocznym wypożyczeniu z Wierchów Pasierbiec wrócił Piotr Matusiak a do gry po rocznej przerwie wrócił Kazimierz Szubryt, Również witamy i życzymy powodzenia.

Jedynym zawodnikiem, który odszedl z naszego klubu jest Mariusz Szewczyk, który wybrał grę dla reaktywowanej drużyny Wierchów Pasierbiec.