Obchody XX- lecia klubu LKS Mordarka.

• autor: lksmordarka, 2014-07-15 11:05

Już w najbliższą sobotę 19.07 na naszym stadionie odbędzie się impreza związana z obchodami XX lecia istnienia naszego klubu. Poniżej program i szczegóły. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkanców wsi i nie tylko...

Imprezy związane z XX leciem LKS Mordarka rozpoczęły się już w ubiegłym tygodniu turniejem żaków na naszej hali a w poniedziałek rozegrano turniej trampkarzy starszych na stadionie. W sobotę odbędzie się część główna: Na początek na boisko od godz. 14:00 wyjdą nasi zawodnicy, którzy zmierzą się w turnieju z Olimpią Pisarzowa, LKS Rupniów i Płomieniem Limanowa.O godz. 17:00 nastąpi podsumowanie turnieju i wręczenie nagród. O godz. 18:00 będzie można zobaczyć w akcji zawodników, którzy reprezentowali nasz klub w dawnych latach - odbędzie się mecz oldbojów. A po meczu czeka nas już zabawa przy muzyce. Zapraszamy wszystkich!!!

Program obchodów:

godz.14:00 - Turniej Piłki Nożnej - LKS Mordarka, Olimpia Pisarzowa, LKS Rupniów, Płomień Limanowa

godz.17:00 - Podsumowanie Turnieju - wręczenie nagród

godz.18:00 - mecz Old Boy-ów LKS Mordarka - Futsalima

godz.19:00 - zabawa przy muzyce

Dla najmłodszych - od godz.15:00 - gry, zabawy, zamki dmuchane, malowanie twarzy.

autor: ~yyyy 2014-07-25 01:08:55

avatar Cieniasy z was