Pracowity tydzień naszych najmłodszych zawodników.

• autor: lksmordarka, 2014-05-14 10:50

Jako że dawno nie publikowaliśmy informacji na temat żaków i orlików trzeba nadrobić zaległości.

Nasi najmłodsi zawodnicy cały czas ciężko pracują i aktualnie biorą udział w trzech ligach:

Liga orlików: zawodnicy z roczników 2003, 2004, oraz kilku zawodników z Młodszych roczników

Liga żaków: zawodnicy z roczników 2005 i 2006, oraz młodsi

Minimistrzostwa Deichmanna Chłopcy z roczników 2005 i młodsi.

Za nami już dwie rundy turnieju Deichmanna w którym nasza drużyna występuje jako reprezentacja Belgii.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się także liga orlików, w pierwszym turnieju udało się chłopcom odnieść pierwsze zwycięstwo, i pomimo późniejszych porażek z Halnym i Sokołem z Kamienicy wyjechaliśmy w niezłych humorach. Już w czwartek kolejny turniej orlików tym razem my będziemy gościć drużyny Sokoła, Halnego i Przyszowej.

Natomiast wczoraj inaugurację zaliczyła także drużyna żaków, na pierwszy turniej wybraliśmy się do Tymbarku. Pod nieobecność kilku dłużej trenujących zawodników szansę na dłuższą grę dostali chłopcy, którzy byli mniej doświadczeni, a mimo to byliśmy bardzo bliscy zwycięstwa w meczu z Orkanem, bo z Dobrzanką i Tymbarkiem musieliśmy pogratulować pewnych zwycięstw obudwu tym drużynom.

Szczegóły na temat wszystkich rozgrywek żaków i orlików oraz galerie z turniejów można znaleźć na stronie internetowej poświęconej naszym najmłodszym zawodnikom:

zakimordarka.futbolowo.pl