Strona klubowa

Aktualności

Przełamanie w Rupniowie!

• autor: lksmordarka, 2014-05-05 10:50

LKS Mordarka zdobył swoje pierwsze punkty na wiosnę, na trudnym terenie w Rupniowie pokonaliśmy tamtejszy LKS 2:1 (0:1)

bramki: Chochół (asysta:Pietrzak), Szubryt (asysta: Mól)

skład: Pazdur - Bulanda, Chochół, Michura - M.Mąka II (70' Sułkowski), Ryś, Wojtas (65' Mól), Pietrzak, Niezabitowski M (80' Bednarczyk). - Lachor (55' Szubryt), Wojcieszczak

Kolejnym naszym rywalem była drużyna z Rupniowa. Jak się okazało mecz był bardzo ciężki i dopóki rywale mieli siły byli równorzędnym przeciwnikiem, jednak tak około 60 minuty kompletnie nie mieli już mocy aby cokolwiek zrobić. Początek pierwszej połowy wyrównany jednak z biegiem czasu to nasza drużyna przejmowała inicjatywę, największą naszą bolączką w pierwszej części to brak dokładnośći, dużo razy wychodzliśmy z przewagą jednak brakowało ostatniego podania. Niespodziewanie po jednej akcji to gospodarze objęli prowadzenie, strzałem zza pola karnego Pazdura zaskoczył Albert Piwowarczyk i przegrywaliśmy 0:1. Druga połowa to już dominacja naszej drużyny, która podkręciła jeszcze tempo gry a gracze z Rupniowa nie byli na to przygotowani. Jednak mimo, że mecz toczył się prawie wyłącznie na połowie Rupniowa nic z tego nie wynikało, znów brak dokładności w decydujących momentach. Bramkę na 1:1 zdobyliśmy po rzucie wolnym, piłkę w pole karne dośrodkował Łukasz Pietrzak a głową do siatki skierował ją Mirek Chochół. Na prowadzenie wyprowadzili nas gracze wprowadzeni na boisko w drugiej połowie, Sułkowski dobrym podaniem uruchomił Mola (był to jego pierwszy mecz w naszych barwach w tym sezonie) ten podał do Szubryta a nasz najbardziej doświadczony zawodnik strzałem po długim roku bramki nie dał szans bramkarzowi z Rupniowa. Końcówka meczu to chaotyczne próby wstrzeliwania piłki w nasze pole karne przez gospodarzy, jednak nie przyniosło to im żadnej korzyści i to my mieliśmy jeszcze kilka sytuacji bramkowych ale nie udało się żadnej wykorzystać. Było to ważne zwycięstwo, drużyna pokazał wielki charakter do gry mimo, że w składzie brakowało, aż 6 zawodników Ci którzy zagrali spisali się bardzo dobrze i pokazali, że mogą reprezentować barwy naszego zespołu także w kolejnych spotkaniach. Za tydzień wyczekiwany przez wszystkich mecz z Zenitem Kasinka Mała, który odbędzie się na naszym stadionie o godz. 11:00.