Strona klubowa

Aktualności

Porażka z Dobrą po wyrównanym meczu.

• autor: lksmordarka, 2014-05-03 15:28

Niestety drugi mecz na wiosnę przegrywamy z faworytem z Dobrej 0:2. Mecz był bardzo wyrównany i dominowała w nim walka - nie daliśmy Dobrzance nic za darmo...

skład : Pazdur - Szubryt, Bulanda, Michura - Ryś, Niezabitowski W.(20' Mąka M II), Babroń, Sułkowski (65' Niezabitowski M), Wojtas (65' Lachor) - Mąka, Wojcieszczak

Mecz był bardzo wyrównany, widać postęp w grze naszej drużyny jednak niestety punktów na wiosnę nadal brak. Już kilka dni meczem wiadomo było, że do Dobrej z nami nie pojadą Mirek Chochół(sprawy rodzinne) i Jasiek Wrona(kontuzja) w dniu meczu dowiedzieliśmy się o chorobach Marcina Bukowca i Łukasza Pietrzaka, którzy także nie zagrali. Żeby tego było mało już w 20 minucie straciliśmy naszego pomocnika Wojtka Niezabitowskiego, który prawdopodobnie nie zagra już do końca tego sezonu;/ W drużynie zadebiutowali: Mateusz Mąka II, dla którego to był w ogóle pierwszy w życiu seniorski mecz o punkty, w dodatku trafił na mocnego rywala jednak trzeba przyznać, że poradził sobie lepiej niż przyzwoicie i Wiktor Lachor, który wszedł na ostatnie 25 minut. Mimo osłabień kadrowych jechaliśmy do Dobrej pełni wiary w zwycięstwo, jednak Dobrzanka znów okazała się lepsza w decydujących momentach. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbrakowym. W drugiej połowie straciliśmy dwie bramki w tym pierwszą po rzucie karnym, którego sędzia równie dobrze mógł nie podyktować. Kolejny mecz już w niedzielę na boisku w Rupniowie z tamtejszym LKS. Mecz rozpocznie się o 13:30. Zapraszamy wszystkich kibiców!  A Dobrzance życzymy powrotu do klasy Okręgowej.