Ruchy kadrowe.

• autor: lksmordarka, 2014-04-11 16:37

Do pierwszego meczu o stawkę dzięlą nas niespełna dwa dni. Najwyższa pora aby dowiedzieć się kto w zimowym okienku transferowym zasilił naszą drużynę a kogo musimy pożegnać...

W porównaniu z poprzednią rundą nasza kadra nieco się zmieniła. Zobaczmy kto nowy pomoże naszej drużynie w osiąganiu dobrych wyników na wiosnę:

PRZYBYLI:

Chochół Mirosław - ur.06.02.1987 -  środkowy obrońca - Jest zawodnikiem LKS Mordarka od 5 lat, jednak po spadku drużyny z A klasy nie zagrał więcej w jej barwach, ponieważ wyjechał za granicę. Ostatnio kiedy miał okazję grać dla Mordarki był jej najlepszym...napastnikiem. Wszystko wskazuje na to, że w tej rundzie będzie pewnym punktem naszej obrony. Jest wychowankiem Limanovii Limanowa, grał również w Sokole Słopnice.

Mąka Mateusz I - ur.23.03.1992 - środkowy obrońća - Reprezentował nasz klub przez dwa sezony kiedy był jeszcze trampkarzem, później grał w juniorach Olimpii Pisarzowa i Sokoła Słopnice. Jak do tej pory w seniorskiej piłce nie zaistniał i po przerwie w grze postara się powalczyć o skład w LKS Mordarka.

Bukowiec Marcin - ur.10.11.1991 - lewy obrońca/pomocnik - Pierwszy zawodnik w naszej drużynie, który lepiej gra lewą nogą. Jest to na pewno jego atut. Przychodzi na wypożyczenie z Limanovii Limanowa, w której występował od najmłodszych lat do wieku juniorskiego. Później po krókiej przerwie reprezentował barwy naszego ligowego rywala Płomienia Limanowa.

Lachor Wiktor - ur.29.10.1991 - napastnik - Przychodzi na półroczne wypożycznie z Limanovii Limanowa, jednak jego ostatni klub to Płomień Limanowa. W Limanovii przeszedł wszystkie szczeble młodzieżowe, zagrał nawet kilka meczów w pierwszej drużynie, wówczas grającej w IV lidze. Później występował w A klasowych rezerwach a ostatnie pół roku w Płomieniu Limanowa.

Mąka Mateusz II - ur.13.07.1997 - defensywny pomocnik - wychowanek, zawodnik włączony do pierwszej drużyny z juniorów. W tej rundzie musi się nastawić na naukę, jednak jeśli jego postęp będzie dalej przebiegał tak jak dotychczas już niedługo może być pełnoprawnym zawodnikiem seniorów. Jedyny junior, który przepracował z seniorami cały okres przygotowawczy i nie opuścił prawie żadnego treningu. Efekty widać, oby tak dalej!

W porównaniu z poprzednią rundą wzmocnieniem powinien okazać się także Marcin Wojcieszczak, który już od roku jest naszym zawodnikiem jednak przez kontuzję nie zdążył jeszcze zadebiutować. Tej zimy solidnie przepracował okres przygotowawczy i już w sparingach pokazał, że będziemy mogli liczyć na jego wysoką formę.

Kilku zawodników, również opuściło nasze szeregi w przerwie zimowej. Poniżej o nich.

UBYLI:

Dawid Sułkowski - Starówka Stara Wieś - Nasz trener stwierdził, że nie da się pogodzić gry w drużynie z trenowaniem jej więc przeszedł na półroczne wypożyczenie do B klasowej drużyny. Tym bardziej, że kadrę mamy szeroką i nie powinno być sytuacji, że awaryjnie będzie musiał wchodzić na boisko.

Szczepan Woźniak - Starówka Stara Wieś - Bardzo dobry obrońca, który zagrał w naszych barwach tylko trzy mecz, w których spisywał się obiecująco po czym wyjechał zagranicę. Od trampkarza do juniora był zawodnikiem Limanovii. Do Starówki odszedł, ponieważ nie ma czasu trenować i mieszka w Starej Wsi.

Tomasz Śmierciak - Limanovia Limanowa (juniorzy) - Na ostatnie pół roku wieku juniorskiego został wypożyczony do Limanovii gdzie celem jest awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Jeden z głownych autorów awansu z B klasy.

Piotr Śmierciak - Limanovia Limanowa (juniorzy) - W wieku 15 lat zadebiutował w drużynie seniorskiej i spisywał się bardzo dobrze. Mimo młodego wieku bo urodzony jest w 1998 roku jest bardzo twardym i nieustępliwym obrońcą. Razem ze swoim starszym bratem będą walczyć o awans do MLJS.

Mateusz Knapik - podstawowy obrońca z zeszłej rundy wyjechał zagranicę i nie pomoże nam w tej rundzie w walce o ligowe punkty.

Kamil Hudecki - W klasie A rozegrał tylko 20 minut, jednak rok wcześniej był najlepszym strzelcem drużyny, która wywalczyła awans do A klasy. Przez wiele lat zawodnik juniorów Limanovii. Postanowił nie kontynuować przygody z piłką.

Piotr Matusiak - Jest jeszcze juniorem, w B klasie wyróżniający się zawodnik jednak ligę wyżej nie zaistniał, głownym powodem był brak chęci. Zawodnik z dużym potencjałem, prawdopodobnie wiosną zagra w juniorach Wierchów Pasierbiec.

Nowych zawodników witamy na pokładzie,  życzmy wielu bramek i dobrych interwencji w obronie, tym, którzy odchodzą powodzenia w nowych klubach.

autor: ~WOJCIECH SZCZAK;D 2014-04-13 09:55:41

avatar TYLKO ZENIT! TYLKO KASINKA!!!