Juniorzy ratują honor.

• autor: lksmordarka, 2014-01-07 14:01

Nasi juniorzy jako jedyni awansowali ze swojej grupy. Pewnie zajęli w niej pierwsze miejsce i zagrali w finałach...

W swojej grupie drużyna juniorów zajęła I miejsce zostawiając w pokonanym polu ekipy Sokoła II Słopnice, LKS Rupniów i Dobrzanki Dobra.

Wyniki naszej grupy:

Sokół - LKS Mordarka 1:2

Dobrzanka - Rupniów 1:0

LKS Mordarka - Rupniów 3:2

Sokół - Dobrzanka 0:3

Dobrzanka - LKS Mordarka 0:2

Rupniów - Sokół 0:2

Tabela gr.2

1.LKS Mordarka 9 pkt

2.Dobrzanka Dobra 6 pkt

3.Sokół Słopnice 3 pkt

4.LKS Rupniów 0 pkt

Nasi zawodnicy na drugi dzień zagrali w finałach gdzie poziom był już znacznie wyższy ale mimo to walczyli dzielnie i zdołali wygrać mecz z Jaworzanką. Nie dali jednak rady triumfatorowi turnieju Sokołowi Słopnice i bardzo mocnej drużynie Limanovii Limanowa, która zajęła 3 miejsce.

Nasze wyniki:

LKS Mordarka - Jaworzanka 1:0

LKS Mordarka - Sokół Słopnice 0:2

LKS Mordarka - Limanovia 1:5

Mecz o III miejsce:

Tymbark - Limanovia II 1:4

Finał:

Limanovia I - Sokół Słopnice 2:5

Skład naszej drużyny: Sławomir Bulanda, Jakub Nawalaniec - Mateusz Mąka, Krzysztof Król, Jakub Biernat, Piotr Matusiak, Bartłomiej Sochacki, Michał Baczyński

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został nasz wychowanek aktualnie wypożyczony do Limanovii Limanowa - Tomasz Śmierciak. W drużynach Limanovii zagrało jeszcze dwóch naszych wychowanków - Mateusz Król i Piotr Śmierciak.