Sparing trampkarzy i młodzików z Olimpią.

• autor: lksmordarka, 2013-12-18 13:28

Trampkarze i młodzicy rozegrali pierwszy sparing tej zimy, na hali w Mordarce podejmowaliśmy drużynę Olimpii Pisarzowa i na jej tle wypadliśmy bardzo dobrze...

Zawodnicy z roczników 1999-2000 i 2001-2002 rozegrali bardzo udany sparing z drużyną z Pisarzowej i wypadli bardzo dobrze. Mecz zakończył się naszym zdecydowanym zwycięstwem. Cieszy przede wszystkim postawa młodszej drużyny, która w konfrontacji ze starszymi zawodnikami nie dała rywalowi najmniejszych szans. Drużynie Olimpii dziękujemy za trening i mamy nadzieję, że tej zimy jeszcze kilka razy spotkamy się na hali.

W meczu wzięli udział:

Trampkarze: Adam Michalik - Adam Dziedzic, Daniel Frączek, Łukasz Mól, Dawid Włodarczyk, Kamil Pacholarz

Młodzicy: Mateusz Jasica - Krzysztof Mól, Konrad Pacholarz, Mateusz Król, Lukasz Król, Maksymilian Nawalaniec.

Eliminacje w halowym turnieju o mistrzostwo LPPN odbędą się dla trampkarzy starszych 27.12 a dla młodzików 28.12. Szczegoły wkrótce.